Instruktoři a asistenti instruktora

Jmenný seznam aktuálně platných národních a mezinárodních licencí.

velmistr prof. Hwang Ho‑jong
9. dan
hlavní instruktor svazu

Mezinárodní instruktoři jsou držiteli licence (trenérské třídy) vydané Českým svazem Taekwon‑Do ITF (číslo před lomítkem) a zároveň i licence vydané ITF (číslo za lomítkem). Mezinárodní instruktoři jsou kvalifikováni vyučovat taekwondo ITF v ČR i v zahraničí, vést semináře a provádět zkoušky na technické stupně.

Šedě vyznačené licence nejsou aktivní.

Příjmení a jméno
Sdružený subjekt
Číslo licence
Platnost od / do
Heydušková Radka, Ing. A–001 / 1479
Silla
07.08.2005 / neomezeno
Lazorová Jana, Mgr. A–002 / 1438
Ostrava
07.08.2005 / neomezeno
Lazor Marek, Ing. A–003 / 1441
Ostrava
07.08.2005 / neomezeno
Smejkal Petr A–004 / 1714
Toigae
01.01.2007 / neomezeno
Macháň Libor A–005 / 1545
Brno
11.02.2013 / neomezeno
Koziarová Jana, Ing. A–006 / 1715
Karviná
04.05.2013 / neomezeno
Mraček Jan, Mgr. A–007 / 1672
Třeboň
01.09.2014 / neomezeno
Zámečník Martin B–001 / 1456
Gebaek Hosinsool
07.08.2005 / neomezeno
Pařík Petr, Ing. Ph.D. B–002 / 1480
Kerberos
07.08.2005 / neomezeno
Svitek Martin, Mgr. B–003 / 1716
Sonkal
26.06.2006 / neomezeno
Kratochvíl Jan, Ing. B–004 / 1650
Dangun
13.02.2007 / neomezeno
Adamojurka Zdeněk B–005 / 1481
Ohdokwan
12.12.2006 / neomezeno
Kindl Michal B–006 / 1567
Gebaek Hosinsool
12.12.2006 / neomezeno
Juhás Jozef B–009 / 1440
Joomuk
12.12.2006 / neomezeno
Prokeš Milan, Ing. B–012 / 1455
Velešín
15.05.2007 / neomezeno
Poklop Petr B–014 / 1454
Dangun
10.09.2007 / neomezeno
Vomáčka Jaroslav B–015 / 1470
Hwarang
28.03.2007 / neomezeno
Kaňka Rostislav, MUDr. B–016 / 1437
Tongil
10.11.2007 / neomezeno
Kolář Radek B–019 / 1648
Pardubice
30.05.2007 / neomezeno
Kuba Tomáš B–022 / 1649
Ilkyok
04.08.2009 / neomezeno
Císař Aleš B–025 / 1717
Velešín
17.12.2011 / neomezeno
Opuszynski Michal B–027 / 1550
Kangsong
18.04.2012 / neomezeno
Šindler Petr, Ing. B–028 / 1647
Chonji
01.05.2012 / neomezeno
Bor Michal B–029 / 1646
Chonji
01.05.2012 / neomezeno
Birkášová Kateřina B–034 / 1718
Dokwan
21.10.2013 / neomezeno
Chaloupka Zdeněk st., Ing. Bc. B–035 / 1719
Třeboň
18.12.2013 / neomezeno
Švanda Vladimír, Ing. B–037 / 1732
Sonkal
21.03.2014 / neomezeno
Kobylarz Michal, Mgr. B–039 / 1872
Koguryo
01.06.2015 / neomezeno
Chaloupka Jan ml., Ing. B–040 / 1871
Nomo
09.08.2015 / neomezeno
Tihelka Kamil B–041 / 1893
Opava
01.12.2015 / neomezeno
Rubeš Zdeněk, PhDr. B–042 / 1876
Tongil
20.01.2016 / neomezeno
Chaloupka Jan st. B–043 / 1875
Nomo
20.01.2016 / neomezeno
Vomáčková Věra B–045 / 1471
Hwarang
14.03.2015 / neomezeno
Komrska Tomáš, Ing. B–048 / 2041
Gebaek Hosinsool
20.12.2017 / neomezeno
Novotný Jakub, DiS. B–049 / 2042
Dallyon
20.12.2017 / neomezeno
Vrábel Ondřej C–023 / 1439
Sonkal
15.05.2007 / neomezeno
Mácha Zbyněk, Bc. C–024 / 1617
Třeboň
13.12.2007 / neomezeno
Vavruška Zdeněk C–034 / 1594
Gebaek
15.06.2009 / neomezeno

Národní instruktoři jsou držiteli licence (trenérské třídy) vydané Českým svazem Taekwon‑Do ITF a jsou kvalifikováni vyučovat taekwondo ITF v rámci svazu.

Šedě vyznačené licence nejsou aktivní.

Příjmení a jméno
Sdružený subjekt
Číslo licence
Platnost od / do
Veselý Miloš B–011
Kerberos
15.03.2007 / neomezeno
Burian Ladislav, Ing. B–013
Toigae
11.06.2007 / neomezeno
Weidlich Jan B–017
Namu
01.12.2007 / neomezeno
Oberreiterová Lada B–018
Namu
01.12.2007 / neomezeno
Sýkora Miroslav, Ing. B–023
Lifetime Taekwondo School
19.08.2010 / neomezeno
Císařová Hana, Mgr. B–032
Velešín
26.04.2013 / neomezeno
Cigáň Pavel B–036
Samil Čebín
29.01.2014 / neomezeno
Kajzar Alan B–044
Ostrava
19.02.2016 / neomezeno
Gazda Jiří C–009
Gebaek Hosinsool
01.01.2007 / neomezeno
Andrýsek Petr, Ing. C–010
Narama
01.01.2007 / neomezeno
Vyzrál Aleš C–012
Narama
15.05.2007 / neomezeno
Kaňková Šárka C–025
Tongil
23.01.2008 / neomezeno
Richter František C–028
Gebaek Hosinsool
01.05.2009 / neomezeno
Šiveňová Hana C–043
Tongil
20.12.2010 / neomezeno
Samussev Vladimír C–065
Gebaek Hosinsool
07.08.2012 / neomezeno
Klaška Jan, Ing. arch. C–067
Třeboň
08.08.2012 / neomezeno
Münch Martin C–072
Gebaek Hosinsool
08.08.2012 / neomezeno
Kaše Jiří C–081
Panter
24.05.2013 / neomezeno
Jeřábek František C–114
Velešín
09.02.2016 / neomezeno
Šesták Přemysl C–118
Tongil
03.04.2016 / neomezeno
Svoboda Jaroslav, JUDr. C–126
Brno
01.11.2016 / neomezeno
Teslík Jiří, Bc. C–202
Ostrava
23.10.2018 / neomezeno

Asistenti instruktora jsou držiteli licence (trenérské třídy) vydané Českým svazem Taekwon‑Do ITF a jsou kvalifikováni vyučovat taekwondo ITF v rámci svazu pod vedením mezinárodního instuktora.

Šedě vyznačené licence nejsou aktivní.

Příjmení a jméno
Sdružený subjekt
Číslo licence
Platnost od / do
Gerlichová Ludmila, Mgr. A–008
Milovice
26.09.2017 / neomezeno
Mašek Daniel B–007
Hwarang
12.12.2006 / neomezeno
Bareš Pavel, Ing. B–008
Sonkal
21.11.2006 / neomezeno
Šeda Theodor B–020
Sonkal
09.01.2009 / neomezeno
Vácha Petr B–021
Pedagog
20.02.2009 / neomezeno
Šamal Kamil, Ing. B–026
Karviná
17.12.2011 / neomezeno
Rýgl Pavel, Ing. PaedDr. Ph.D. B–031
Ostrava
18.12.2012 / neomezeno
Rouha Milan, Ing. B–033
Velešín
26.04.2013 / neomezeno
Veverka Tomáš B–038
Gebaek Hosinsool
07.02.2015 / neomezeno
Michl Jaromír B–046
Pedagog
25.05.2017 / neomezeno
Dvořáček Jan B–050
Sonkal
03.01.2018 / neomezeno
Lienerová Lucie B–051
Brno
12.10.2018 / neomezeno
Gavlas Filip, Ing. DiS. B–052
Frýdek-Místek
19.03.2019 / neomezeno
Kolářová Kateřina, Ing. B–053
Frýdek-Místek
12.05.2019 / neomezeno
Vinárek Marek, Bc. C–002
Opava
12.12.2006 / neomezeno
Pánek David C–005
Narama
12.12.2006 / neomezeno
Kremsa Petr, Ing. C–006
Narama
12.12.2006 / neomezeno
Stoklasa Marek C–007
Opava
01.01.2007 / neomezeno
Čížková Kateřina C–013
Narama
15.05.2007 / neomezeno
Krystek Milan C–014
Narama
15.05.2007 / neomezeno
Kunstmüller Jiří C–015
Narama
15.05.2007 / neomezeno
Lobaz Petr, Ing. C–016
Narama
15.05.2007 / neomezeno
Mazurová Jana C–017
Narama
15.05.2007 / neomezeno
Subera Daniel C–018
Panter
15.05.2007 / neomezeno
Císař Jiří, JUDr. C–019
Velešín
15.05.2007 / neomezeno
Seménková Lenka C–029
Gebaek Hosinsool
01.05.2009 / neomezeno
Pecina Petr, Ing. C–030
Gebaek Hosinsool
01.05.2009 / neomezeno
Groll Jiří C–031
Gebaek Hosinsool
01.05.2009 / neomezeno
Kofroň Jiří C–032
Gebaek Hosinsool
01.05.2009 / neomezeno
Linhart Lukáš C–033
Gebaek Hosinsool
01.05.2009 / neomezeno
Heydušek Marcel, Ing. C–035
Silla
25.08.2009 / neomezeno
Málek Michal, MUDr. C–037
Koguryo
10.08.2009 / neomezeno
Kovaříková Markéta, Ing. C–041
Ostrava
01.10.2010 / neomezeno
Cahlík Tomáš, Ing. C–042
Ostrava
01.10.2010 / neomezeno
Lacíková Lucie C–045
Gebaek Hosinsool
13.01.2011 / neomezeno
Mráček Miroslav C–046
Gebaek Hosinsool
13.01.2011 / neomezeno
Sequensová Aneta C–048
Gebaek Hosinsool
13.01.2011 / neomezeno
Horkelová Anna C–049
Ostrava
05.04.2011 / neomezeno
Junová Monika C–053
Sonkal
22.01.2012 / neomezeno
Šnábl Pavel, Ing. C–054
Sonkal
22.01.2012 / neomezeno
Zacharuk Michal C–056
Sonkal
27.02.2012 / neomezeno
Procházková Aneta, Mgr. MBA C–057
Sabom
27.02.2012 / neomezeno
Dlouhá Barbora C–060
Gebaek Hosinsool
07.08.2012 / neomezeno
Matějka Lukáš, MUDr. C–061
Fénix
07.08.2012 / neomezeno
Veverková Natálie C–062
Gebaek Hosinsool
07.08.2012 / neomezeno
Švábik Martin C–064
Gebaek Hosinsool
07.08.2012 / neomezeno
Kabelka Tomáš C–066
Gebaek Hosinsool
07.08.2012 / neomezeno
Havlíček Roman C–068
Třeboň
08.08.2012 / neomezeno
Sluka Radek C–069
Velešín
08.08.2012 / neomezeno
Šmíd Pavel, Ing. C–070
Velešín
08.08.2012 / neomezeno
Šíhovec Pavel C–071
Velešín
08.08.2012 / neomezeno
Borek Jiří C–073
Kwangmyong
08.08.2012 / neomezeno
Řezáčová Martina, Mgr. C–076
Dokwan
29.11.2012 / neomezeno
Svoboda Patrik C–077
Ostrava
10.12.2012 / neomezeno
Majner Luboš, Ing. C–079
Narama
10.12.2012 / neomezeno
Vodička Tomáš C–082
Sonkal
03.06.2013 / neomezeno
Malý Dominik C–083
Ilkyok
02.09.2013 / neomezeno
Pavlík Zbyněk, Ing. C–085
Joomuk
21.10.2013 / neomezeno
Chamrádová Nela C–086
Frýdek-Místek
12.12.2013 / neomezeno
Zumrová Aneta C–087
Dangun
04.02.2014 / neomezeno
Krejzl Chris C–088
Gebaek Hosinsool
13.02.2014 / neomezeno
Picmausová Jana, MUDr. C–089
Gebaek Hosinsool
13.02.2014 / neomezeno
Novák Aleš, Ing. C–090
Pardubice
02.06.2014 / neomezeno
Kortan Petr C–091
Pardubice
02.06.2014 / neomezeno
Valtera Jakub C–092
Pardubice
02.06.2014 / neomezeno
Součková Lenka, Ing. C–093
Pardubice
02.06.2014 / neomezeno
Zejda Pavel C–094
Koguryo
05.06.2014 / neomezeno
Huml Jiří C–096
Sonkal
12.06.2014 / neomezeno
Chaloupka Zdeněk ml. C–097
Třeboň
19.07.2014 / neomezeno
Pavlík Jan C–098
Tongil
24.08.2014 / neomezeno
Ostatnický Tomáš C–099
Gebaek Hosinsool
07.02.2015 / neomezeno
Trundová Mária, Mgr. C–100
Gebaek Hosinsool
07.02.2015 / neomezeno
Vasserbauer Radek, Ing. C–101
Gebaek Hosinsool
07.02.2015 / neomezeno
Pietrowski Kamil, Bc. C–102
Karviná
07.02.2015 / neomezeno
Kůstová Iva C–103
Sonkal
10.05.2015 / neomezeno
Hanák Petr C–105
Pardubice
10.05.2015 / neomezeno
Chlebek David C–106
Frýdek-Místek
01.06.2015 / neomezeno
Mašek Pavel C–107
Koguryo
05.07.2015 / neomezeno
Maier Marek C–108
Joomuk
17.11.2015 / neomezeno
Hrubá Blanka C–109
Silla
28.11.2015 / neomezeno
Geyer Jakub, Mgr. C–110
Tongil
08.01.2016 / neomezeno
Hub Ondřej C–111
Gebaek Hosinsool
15.01.2016 / neomezeno
Frič Lukáš C–112
Nomo
01.02.2016 / neomezeno
Seménková Hana C–113
Gebaek Hosinsool
01.02.2016 / neomezeno
Thun Tomáš st., Mgr. C–115
Pardubice
14.02.2016 / neomezeno
Holcová Martina C–116
Gebaek Hosinsool
19.02.2016 / neomezeno
Talacek Robin, Mgr. C–117
Ostrava
17.03.2016 / neomezeno
Peterek Tomáš, Bc. C–119
Ostrava
10.06.2016 / neomezeno
Veselý Dalibor, MUDr. C–120
Fénix
20.06.2016 / neomezeno
Zadražilová Renata C–121
Gebaek Hosinsool
07.10.2016 / neomezeno
Dvořák Tomáš C–122
Gebaek Hosinsool
21.10.2016 / neomezeno
Tůma František C–123
Gebaek Hosinsool
21.10.2016 / neomezeno
Novohradská Deutschová Linda, Mgr. Ing. C–124
Brno
01.11.2016 / neomezeno
Polakov Jiří C–127
Brno
01.11.2016 / neomezeno
Březina Pavel C–128
Brno
01.11.2016 / neomezeno
Radmanovičová Maria C–130
Gebaek Hosinsool
08.11.2016 / neomezeno
Rouhová Petra, DiS. C–131
Velešín
02.12.2016 / neomezeno
Klepikov Alexandr C–132
Fénix
13.12.2016 / neomezeno
Vrchovecký Jan C–133
Opava
07.01.2017 / neomezeno
Melecký Jiří C–134
Opava
07.01.2017 / neomezeno
Kovářová Jana C–135
Sonkal
09.01.2017 / neomezeno
Žilinská Tereza C–136
Sonkal
09.01.2017 / neomezeno
Zavadil Pavel C–137
Sonkal
09.01.2017 / neomezeno
Matoušek Rudolf, Ing. C–138
Koguryo
24.01.2017 / neomezeno
Pantlík Dalibor C–139
Frýdek-Místek
08.02.2017 / neomezeno
Kormoš Ondřej C–140
Gebaek
09.02.2017 / neomezeno
Sýkora Filip C–141
Gebaek
09.02.2017 / neomezeno
Zejval Tomáš C–142
Gebaek
09.02.2017 / neomezeno
Zejval Vojtěch C–143
Gebaek
09.02.2017 / neomezeno
Rýdlová Karolína C–144
Gebaek
09.02.2017 / neomezeno
Přibyl Martin, Ing. C–145
Gebaek
09.02.2017 / neomezeno
Kondelík Ondřej C–146
Ohdokwan
21.02.2017 / neomezeno
Štípek Petr C–147
Ohdokwan
21.02.2017 / neomezeno
Záhejský Radek C–148
Gebaek Hosinsool
08.03.2017 / neomezeno
Poklopová Aneta C–150
Gebaek Hosinsool
08.03.2017 / neomezeno
Munkhbaatar Munkhtaivan C–151
Gebaek Hosinsool
08.03.2017 / neomezeno
Slaba Martin C–152
Gebaek Hosinsool
08.03.2017 / neomezeno
Novák Jan C–153
Gebaek Hosinsool
08.03.2017 / neomezeno
Dušánek Tomáš C–154
Gebaek Hosinsool
08.03.2017 / neomezeno
Pavelka Zdeněk C–155
Gebaek Hosinsool
08.03.2017 / neomezeno
Crlík Daniel C–156
Brno
13.03.2017 / neomezeno
Formánek Jan C–157
Brno
13.03.2017 / neomezeno
Formánková Sylvie C–158
Brno
13.03.2017 / neomezeno
Macháček Jiří C–159
Brno
13.03.2017 / neomezeno
Pliska Lubomír C–160
Brno
13.03.2017 / neomezeno
Friedl Martin C–161
Brno
13.03.2017 / neomezeno
Fiala Vojtěch C–162
Koguryo
30.03.2017 / neomezeno
Jindra Kristián C–163
Toigae
06.05.2017 / neomezeno
Labík Jan C–164
Toigae
06.05.2017 / neomezeno
Stránský Jan C–165
Toigae
06.05.2017 / neomezeno
Sotolář Tomáš C–166
Koguryo
25.05.2017 / neomezeno
Petrů David C–167
Pedagog
25.05.2017 / neomezeno
Ropek Jiří, Ing. C–168
Pardubice
10.07.2017 / neomezeno
Svoboda Zdeněk C–169
Pardubice
10.07.2017 / neomezeno
Hlavinka Radek C–170
Pardubice
10.07.2017 / neomezeno
Koutský Jakub C–171
Pardubice
10.07.2017 / neomezeno
Burdová Monika C–172
Dokwan
31.07.2017 / neomezeno
Veverka Lukáš C–173
Sonkal
30.08.2017 / neomezeno
Jarma Josef C–174
Raptor
04.11.2017 / neomezeno
Novák Jiří C–175
Sonkal
09.11.2017 / neomezeno
Štekerová Tereza C–176
Sonkal
09.11.2017 / neomezeno
Povýšil David C–177
Gebaek Hosinsool
20.12.2017 / neomezeno
Zimmermannová Kateřina C–178
Gebaek Hosinsool
20.12.2017 / neomezeno
Bradáč František C–179
Gebaek Hosinsool
16.01.2018 / neomezeno
Hálek Pavel C–180
Gebaek Hosinsool
16.01.2018 / neomezeno
Opičková Šárka C–181
Gebaek Hosinsool
16.01.2018 / neomezeno
Štěpo Pavel C–182
Circle
16.01.2018 / neomezeno
Kozel Patrik C–183
Pardubice
22.01.2018 / neomezeno
Karpíšek Jiří C–184
Dangun
06.02.2018 / neomezeno
Santner Otto C–185
Dangun
06.02.2018 / neomezeno
Deingruber Ondřej C–186
Brno
02.03.2018 / neomezeno
Kalabis Tomáš C–187
Dangun
20.03.2018 / neomezeno
Hladík Ondřej C–188
Kerberos
23.05.2018 / neomezeno
Willimetz Robert C–189
Kerberos
23.05.2018 / neomezeno
Sebastiao Richard C–190
Fénix
23.05.2018 / neomezeno
Procházka Pavel C–191
Dangun
24.06.2018 / neomezeno
Čuhel Petr C–192
Chonji
13.09.2018 / neomezeno
Tuzar Patrik C–193
Panter
16.09.2018 / neomezeno
Nový Matouš C–194
Panter
16.09.2018 / neomezeno
Kašová Jana C–195
Panter
16.09.2018 / neomezeno
Názlerová Eva C–196
Panter
16.09.2018 / neomezeno
Macháčková Tereza C–197
Panter
16.09.2018 / neomezeno
Macháček Milan C–198
Panter
16.09.2018 / neomezeno
Kučera Pavel C–199
Panter
16.09.2018 / neomezeno
Králová Marie C–200
Panter
16.09.2018 / neomezeno
Březinová Ivana C–201
Panter
16.09.2018 / neomezeno
Chaloupková Petra C–203
Nomo
19.11.2018 / neomezeno
Chaloupková Renáta C–204
Nomo
19.11.2018 / neomezeno
Svátek Martin C–205
Ohdokwan
20.12.2018 / neomezeno
Popov Egor C–206
Sonkal
20.12.2018 / neomezeno
Faltin Jiří C–207
Sonkal
20.12.2018 / neomezeno
Pösingerová Anna C–208
Kwangmyong
08.01.2018 / neomezeno
Šilha Petr C–209
Dangun
31.01.2019 / neomezeno
Kratochvíl Adam C–210
Frýdek-Místek
03.03.2019 / neomezeno
Moravcová Adéla C–211
Frýdek-Místek
03.03.2019 / neomezeno
Matoušek Jiří C–212
Koguryo
05.04.2019 / neomezeno
Pösinger Josef C–213
Kwangmyong
29.04.2019 / neomezeno
Kaštánek Jaroslav C–214
Dallyon
03.06.2019 / neomezeno
Doležal Tomáš, Mgr. C–215
Koguryo
11.06.2019 / neomezeno
Svoboda Martin C–216
Ostrava
02.07.2019 / neomezeno

Seznam držitelů 4. trenérské třídy