Rozhodčí

Jmenný seznam aktuálně platných národních a mezinárodních licencí.

Mezinárodní rozhodčí jsou držiteli licence vydané ITF a jsou kvalifikováni rozhodovat na mezinárodních soutěžích, zejména mistrovstvích světa, mistrovstvích Evropy a turnajích A-class.

Šedě vyznačené licence nejsou aktivní.

Příjmení a jméno
Sdružený subjekt
Číslo licence
Platnost od / do
Kaňka Rostislav, MUDr. A–902
Tongil
13.02.2005 / neomezeno
Mácha Zbyněk, Bc. A–1051
Třeboň
09.10.2007 / neomezeno
Lazorová Jana, Mgr. A–1052
Ostrava
09.10.2007 / neomezeno
Vrábel Ondřej A–1053
Sonkal
09.10.2007 / neomezeno
Teslík Jiří, Bc. A–1113
Ostrava
02.08.2010 / neomezeno
Kuba Tomáš A–1200
Ilkyok
24.11.2013 / neomezeno
Kolář Radek A–1201
Pardubice
24.11.2013 / neomezeno
Kobylarz Michal, Mgr. A–1378
Koguryo
29.01.2017 / neomezeno
Smejkal Petr A–1379
Toigae
29.01.2017 / neomezeno
Kajzar Alan A–1380
Ostrava
29.01.2017 / neomezeno
Weidlich Jan B–621
Namu
13.02.2005 / neomezeno
Zámečník Martin B–622
Gebaek Hosinsool
13.02.2005 / neomezeno
Bareš Pavel, Ing. B–623
Sonkal
13.02.2005 / neomezeno
Martiník Lukáš B–626
Opava
13.02.2005 / neomezeno
Geyer Jakub, Mgr. B–885
Tongil
29.01.2017 / neomezeno

Národní rozhodčí jsou držiteli licence vydané Českým svazem Taekwon‑Do ITF a jsou kvalifikováni rozhodovat na všech soutěžích v rámci svazu.

Šedě vyznačené licence nejsou aktivní.

Příjmení a jméno
Sdružený subjekt
Číslo licence
Platnost od / do
Benedikt Michal C2–28/2015
Namu
2015 / 30.06.2019
Heřmánek Jan C2–18/2015
Hwarang
2015 / 30.06.2019
Sluka Dominik C2–39/2015
Velešín
2015 / 30.06.2019
Hvězda Martin C2–19/2015
Hwarang
2015 / 30.06.2019
Černý Miroslav C2–27/2015
Namu
2015 / 30.06.2019
Maier Marek C2–50/2016
Joomuk
2016 / 30.06.2019
Deingruber Ondřej C2–53/2016
Brno
2016 / 30.06.2019
Pavlík Zbyněk, Ing. C2–49/2016
Joomuk
2016 / 30.06.2019
Rýgl Pavel, Ing. PaedDr. Ph.D. C2–52/2016
Ostrava
2016 / 30.06.2019
Chaloupková Petra C–001
Nomo
20.01.2018 / 20.01.2021
Maříková Miroslava C–002
Nomo
20.01.2018 / 20.01.2021
Nguyen Hai Trieu C–003
Nomo
20.01.2018 / 20.01.2021
Fialka Daniel C–004
Nomo
20.01.2018 / 20.01.2021
Profant Jan C–005
Třeboň
20.01.2018 / 20.01.2021
Frič Lukáš C–006
Tongil
20.01.2018 / 20.01.2021
Huml Jiří C–007
Sonkal
20.01.2018 / 20.01.2021
Chaloupková Renáta C–008
Nomo
20.01.2018 / 20.01.2021
Hůda Jan C–009
Velešín
20.01.2018 / 20.01.2021
Flachsová Jindřiška C–010
Nomo
20.01.2018 / 20.01.2021
Žilák Marián C–011
Toigae
06.01.2018 / 06.01.2021
Dvořáček Jan C–012
Sonkal
06.01.2018 / 06.01.2021
Seménková Lenka C–013
Gebaek Hosinsool
06.01.2018 / 06.01.2021
Kabelka Tomáš C–014
Gebaek Hosinsool
06.01.2018 / 06.01.2021
Dejlová Katrin C–015
Gebaek Hosinsool
06.01.2018 / 06.01.2021
Faltin Jiří C–016
Sonkal
06.01.2018 / 26.01.2022
Vomáčková Věra C–017
Hwarang
06.01.2018 / neomezeno
Vomáčka Jaroslav C–018
Hwarang
06.01.2018 / neomezeno
Kindl Herbert C–019
Sonkal
06.01.2018 / 06.01.2021
Mojžíšek Marek C–020
Frýdek-Místek
06.01.2018 / 06.01.2021
Klepikov Alexandr C–021
Fénix
06.01.2018 / 06.01.2021
Názlerová Eva C–022
Panter
06.01.2018 / 06.01.2021
Kondelík Ondřej C–023
Ohdokwan
06.01.2018 / 06.01.2021
Šedina Radek C–024
Silla
06.01.2018 / 06.01.2021
Lichtág Václav C–025
Dallyon
06.01.2018 / 06.01.2021
Hálek Pavel C–026
Gebaek Hosinsool
06.01.2018 / 06.01.2021
Gugh Marek C–027
Gebaek Hosinsool
06.01.2018 / 06.01.2021
Svoboda Tomáš C–028
Gebaek Hosinsool
06.01.2018 / 06.01.2021
Dušánek Tomáš C–029
Gebaek Hosinsool
06.01.2018 / 06.01.2021
Snížková Vendula C–030
Gebaek Hosinsool
06.01.2018 / 06.01.2021
Povýšil David C–031
Gebaek Hosinsool
06.01.2018 / 06.01.2021
Zejda Pavel C–032
Koguryo
24.02.2018 / 24.02.2021
Fróhlichová Petra C–033
Joomuk
03.03.2018 / 03.03.2021
Matoušek Rudolf, Ing. C–034
Koguryo
24.02.2018 / 24.02.2021
Adámková Alžběta C–035
Koguryo
24.02.2018 / 24.02.2021
Matoušek Jiří C–036
Koguryo
24.02.2018 / 24.02.2021
Doležal Tomáš, Mgr. C–037
Koguryo
24.02.2018 / 24.02.2021
Krubová Zuzana C–038
Koguryo
24.02.2018 / 24.02.2021
Fejta Tomáš C–039
Koguryo
24.02.2018 / 24.02.2021
Mikeš Tomáš C–040
Koguryo
24.02.2018 / 24.02.2021
Peterek Tomáš, Bc. C–041
Ostrava
03.03.2018 / 03.03.2021
Svoboda Martin C–042
Ostrava
03.03.2018 / 03.03.2021
Fryštacký Milan C–043
Ostrava
03.03.2018 / 03.03.2021
Talacek Robin, Mgr. C–044
Ostrava
03.03.2018 / 03.03.2021
Lazor Marek, Ing. C–045
Ostrava
03.03.2018 / neomezeno
Moravcová Adéla C–046
Frýdek-Místek
03.03.2018 / 03.03.2021
Chlebek David C–047
Frýdek-Místek
03.03.2018 / 03.03.2021
Vodička Tomáš C–048
Sonkal
03.03.2018 / 26.01.2022
Sebastiao Richard C–049
Fénix
03.03.2018 / 03.03.2021
Pavlásek Michal C–050
Joomuk
03.03.2018 / 03.03.2021
Pantlík Dalibor C–051
Frýdek-Místek
03.03.2018 / 03.03.2021
Pavlásková Lucie C–052
Joomuk
03.03.2018 / 03.03.2021
Müller Jan C–053
Karviná
03.03.2018 / 03.03.2021
Stránský Jan C–054
Toigae
18.03.2018 / 18.03.2021
Lienerová Lucie C–055
Brno
18.03.2018 / 18.03.2021
Štekerová Tereza C–057
Sonkal
18.03.2018 / 18.03.2021
Kovářová Jana C–058
Sonkal
18.03.2018 / 18.03.2021
Novák Jiří C–059
Sonkal
18.03.2018 / 18.03.2021
Hladki Alexsandr C–060
Dangun
18.03.2018 / 18.03.2021
Kosík Martin, Bc. C–061
Frýdek-Místek
18.03.2018 / 18.03.2021
Hradílková Eliška C–062
Karviná
18.03.2018 / 18.03.2021
Svitek Martin, Mgr. C–063
Sonkal
26.01.2019 / neomezeno
Veškrna Jan C–064
Sonkal
26.01.2019 / 26.01.2022
Hrstková Lenka C–065
Sonkal
26.01.2019 / 26.01.2022
Žilinská Tereza C–066
Sonkal
26.01.2019 / 26.01.2022
Zavadil Pavel C–067
Sonkal
26.01.2019 / 26.01.2022
Šestáková Šárka C–068
Sonkal
26.01.2019 / 26.01.2022
Kovářová Jana C–069
Sonkal
26.01.2019 / 26.01.2022
Popov Egor C–070
Sonkal
26.01.2019 / 26.01.2022
Štekerová Tereza C–071
Sonkal
26.01.2019 / 26.01.2022