Státní reprezentace ČR

Jmenný seznam aktuálních členů státní reprezentace České republiky v taekwondu ITF.

Kategorie není v současné době obsazena.

Macháň Libor
Brno
6. dan

Jeřábek František
Velešín
4. dan

Jarma Josef
Raptor Olomouc
2. dan

Matoušek Rudolf
Koguryo Třebíč
2. dan

Faltin Jiří
Sonkal Praha
1. dan

Pliska Lubomír
Brno
1. dan

Kopecká Martina
Silla Kolín
3. dan

Kovářová Jana
Sonkal Praha
3. dan

Kokášová Veronika
Hwarang Krhanice
2. dan

Kolářová Kateřina
Frýdek-Místek
2. dan

Štekerová Tereza
Sonkal Praha
2. dan

Krušinová Jana
Frýdek-Místek
1. dan

Pravdová Kristýna
Opava
1. dan

Ramšáková Renata
Silla Kolín
1. dan

Frič Lukáš
Tongil České Budějovice
2. dan

Chlebek Adam
Karviná
2. dan

Novák Jiří
Sonkal Praha
2. dan

Pantlík Dalibor
Frýdek-Místek
2. dan

Vavrinec Michal
Silla Kolín
2. dan

Veselý Dalibor
Fénix Praha
2. dan

Vrchovecký Jan
Opava
2. dan

Zejval Tomáš
Gebaek Mladá Boleslav
2. dan

Fiala Vojtěch
Koguryo Třebíč
1. dan

Friedl Martin
Brno
1. dan

Sotolář Tomáš
Koguryo Třebíč
1. dan

Čurdová Anežka Viktorie
Wonhyo Třeboň
2. dan

Názlerová Eva
Panter Kralovice
2. dan

Boučková Vendula
Karviná
1. kup

Bluchová Vendula
Frýdek-Místek
1. dan

Flachsová Jindřiška
Nomo Lišov
1. dan

Frenková Martina
Nomo Lišov
1. dan

Hrstková Lenka
Sonkal Praha
1. dan

Chmelíková Karolína
Sonkal Praha
1. dan

Jíchová Petra
Silla Kolín
1. dan

Kroviářová Klára
Karviná
1. dan

Máchová Andrea
Wonhyo Třeboň
1. dan

Máchová Eliška
Wonhyo Třeboň
1. dan

Mertová Vendula
Frýdek-Místek
1. dan

Mullerová Lucie
Karviná
1. dan

Rožboudová Veronika
Wonhyo Třeboň
1. dan

Šebestová Barbora
Karviná
1. dan

Tobolová Tereza
Karviná
1. dan

Čermák Dominik
Panter Kralovice
2. dan

Foldyna Vojtěch
Frýdek-Místek
2. dan

Anděl Petr
Dangun Praha
1. dan

Fialka Daniel
Nomo Lišov
1. dan

Gugh Marek
Gebaek Hosinsool Praha
1. dan

Hladki Michal
Dangun Praha
1. dan

Hlavatík Marián
Frýdek-Místek
1. dan

Kropáč Vojtěch
Frýdek-Místek
1. dan

Martiník Lukáš
Opava
1. dan

Nguyen Hai Trieu
Nomo Lišov
1. dan

Postl Ondřej
Pedagog České Budějovice
1. dan

Svoboda Ondřej
Dangun Praha
1. dan

Tvardek Jakub
Karviná
1. dan

Veškrna Jan
Sonkal Praha
1. dan

Zachrdla Jan
Milovice
1. dan