Kalendář akcí

 

Leden 2020

 
26. 1. 2020
Dolní Benešov

Zkoušky na TS kup – škola Kangsong
• Čas: Od 16:00 hodin
• Zkoušející: Opuszynski Michal (6. dan)
• Místo: Nádražní 134, 747 22 Dolní Benešov

 
27. 1. 2020
Plzeň

Zkoušky na TS kup – škola Narama
• Čas: Od 18:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: 13.ZŠ Habrmannova 45, Plzeň

 
28. 1. 2020
Brno

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Brno, Cejl 61

 
28. 1. 2020
Opava

Zkoušky na TS kup – škola Opava
• Čas: Od 18:00 hodin
• Zkoušející: Tihelka Kamil (4. dan)
• Místo: Zámecký okruh 461/6 746 01 Opava

 
29. 1. 2020
Frýdek-Místek

Zkoušky na TS kup – škola Frýdek-Místek
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Tělocvična 8.ZŠ ČSA 570, Frýdek-Místek

 
29. 1. 2020
Frýdek-Místek

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Tělocvična 8.ZŠ ČSA 570, Frýdek-Místek

 
31. 1. – 2. 2. 2020
Brandýs n. Labem

Kondiční soustředění juniorů, seniorů a veteránů reprezentace ČR v taekwondu ITF
• Místo: Sportcentrum Brandýs nad Labem

 
31. 1. 2020
České Budějovice

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: SK Pedagog, Branišovská 581/36, České Budějovice

Únor 2020

 
2. 2. 2020
Čestlice

Čestlický pohár v taekwondu ITF
• Popis: Regionální soutěž v technických sestavách
• Místo: Sportovní hala, ul. Průhonická 305, ČESTLICE

 
4. 2. 2020
Brno

Zkoušky na TS kup – škola Brno
• Čas: Od 18:00 hodin
• Zkoušející: Macháň Libor (6. dan)
• Místo: Brno, Cejl 61

 
4. 2. 2020
Milovice

Zkoušky na TS kup – škola Milovice
• Čas: Od 18:30 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Tělocvična ZŠ Juventa, Komenského 581, Milovice

 
5. 2. 2020
Náměšť nad Oslavou

Regionální technický seminář od 4. kupu
• Čas: Od 16:00 do 17:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: ZŠ Komenského, Komenského nám. 58, Náměšť nad Oslavou

 
7. – 9. 2. 2020
Itálie

Mezinárodní kurz rozhodčích a koučů
• Místo Itálie, Barletta
Propozice

 
7. 2. 2020
Plzeň

Regionální technický seminář od 4. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: 21. ZŠ Slovanská alej 13, Plzeň

 
8. 2. 2020
Frýdek Místek

I. Taekwon-do PLES (3. ročník)

 
8. 2. 2020
Opava

2. Pohár o páva v taekwondu ITF
• Místo: Zámecký okruh 475/6a, 746 01 Opava
Přihláška
Zdravotní způsobilost
Propozice

 
9. 2. 2020
Praha

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha

 
11. 2. 2020
Praha

Zkoušky na TS kup – škola Sonkal
• Čas: Od 19:00 hodin
• Zkoušející: Vrábel Ondřej (6. dan)
• Místo: Vybíralova 8/964 Praha 9 – Černý Most II

 
13. 2. 2020
Praha

Zkoušky na TS kup – škola Dangun
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan)
• Místo: Gymnázium Litoměřická 726, Praha 9

 
14. – 16. 2. 2020
Praha

Školení trenérů licence B, 1. část
Informace
• Přihláška: kontaktujte Technické oddělení do 15. 1. 2020

 
14. 2. 2020
Třeboň

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 19:00 do 21:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Sportovní hala Třeboň

 
14. – 15. 2. 2020
Třeboň

1. kolo Poháru Českého svazu Taekwon-Do ITF
• Místo: Sportovní hala Třeboň
Přihláška
Přihláška rozhodčího
Ubytování a strava (seznam)
Seznam přihlášených rozhodčích

Propozice

 
17. 2. 2020
Brušperk

Zkoušky na TS kup – škola Dokwan
• Čas: Od 16:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: ZŠ Vojtěcha Martínka, Sportovní 584, 739 44 Brušperk

 
18. 2. 2020

Uzávěrka přihlášek na danové zkoušky
• Platí pro kandidáty na 1.-3. dan na termín 22. března 2020

 
18. 2. 2020
Roztoky

Zkoušky na TS kup – škola Kwangmyong
• Čas: Od 18:45 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: ZŠ Roztoky, Zaorálkova 1300, 252 63

 
21. – 22. 2. 2020
Čechy

Školení a zkoušky národních rozhodčích v taekwondu ITF
• Místo: Bude upřesněno

 
21. – 23. 2. 2020
Praha

Školení trenérů licence B, 2. část
Informace
• Přihláška: kontaktujte Technické oddělení do 15. 1. 2020

 
28. 2. – 1. 3. 2020
Nymburk

Czech OPEN 2020 v taekwondu ITF
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: SC ČUS, Nymburk
ON LINE přihláška
Ubytování, strava
Accommodation, Meal
Přihláška rozhodčího
Seznam přihlášených rozhodčích
English Information Pack
Propozice

Březen 2020

 
4. 3. 2020
Kolín

Zkoušky na TS kup – škola Silla
• Čas: Od 17:30 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Kolín, II. ZŠ. Kmochova 943,

 
4. 3. 2020
Praha

Regionální technický seminář od 4. danu
• Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha 11

 
6. – 8. 3. 2020
Brandýs n. Labem

Přípravné soustředění juniorů, seniorů a veteránů reprezentace ČR v taekwondu ITF
• Místo: Sportcentrum Brandýs nad Labem

 
10. 3. 2020
Pardubice

Zkoušky na TS kup – škola Pardubice
• Čas: Od 17:30 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Gymnázium Mozartova 449, Pardubice

 
10. 3. 2020
Pardubice

Regionální technický seminář od 6. kupu
• Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Gymnázium Mozartova 449, Pardubice
Seminář začne ihned po skončení zkoušek na TS kup.

 
12. 3. 2020
Čestlice

Zkoušky na TS kup – škola Namu
• Čas: Od 19:15 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Průhonická 305, 251 01 Čestlice

 
12. 3. 2020
Praha

Zkoušky na TS kup – škola Dangun
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan)
• Místo: Gymnázium Litoměřická 726, Praha 9

 
13. 3. 2020
Homole u Českých Budějovic

1. Plesový TKD slučák
• Místo: Homole u Českých Budějovic
• Nejen taekwon-do plaes na jihu Čech
Pozvánka

 
13. – 14. 3. 2020
Morava

Školení a zkoušky národních rozhodčích v taekwondu ITF
• Místo: Bude upřesněno

 
15. 3. 2020
Praha

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha

 
15. 3. 2020
Uhelná Příbram

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Uhelná Příbram, centrum Slunečnice

 
17. 3. 2020
Brno

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Brno, Cejl 61

 
20. – 25. 3. 2020
Brandýs n. Labem

Přípravné soustředění juniorů, seniorů a veteránů reprezentace ČR v taekwondu ITF
• Místo: Sportcentrum Brandýs nad Labem

 
20. 3. 2020
Kolín

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Kolín, II. ZŠ. Kmochova 943

 
22. 3. 2020
Brandýs n. L.

Zkoušky na TS dan
• Zkoušející: Zkušební komise svazu
• Místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem
Propozice

Duben 2020

 
1. – 5. 4. 2020
Brandýs n. Labem

Přípravné soustředění juniorů, seniorů a veteránů reprezentace ČR v taekwondu ITF
• Místo: Sportcentrum Brandýs nad Labem

 
5. 4. 2020
Praha

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha

 
9. – 13. 4. 2020
Brandýs n. Labem

Závěrečná příprava juniorů, seniorů a veteránů reprezentace ČR v taekwondu ITF
• Místo: Sportcentrum Brandýs nad Labem

 
11. 4. 2020
Zbraslavice

Zkoušky na TS kup – škola Dangun
• Čas: Od 10:00 hodin
• Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan)
• Místo: Rekreační středisko Zbraslavice u Starého Rybníka

 
13. 4. 2020
Pardubice

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Pardubice, Dukla

 
14. 4. 2020
Brno

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Brno, Cejl 61

 
17. 4. 2020
Lišov

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Tělocvična ZŠ Lišov (ulice Krátká)

 
19. – 26. 4. 2020
Praha

Mistrovství Evropy 2020 v taekwondu ITF
• Místo: Praha, Česká republika
Propozice

Květen 2020

 
3. 5. 2020
Beztahov

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Beztahov

 
10. 5. 2020
Beztahov

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Beztahov

 
15. – 17. 5. 2020
Nymburk

Mistrovství České republiky kup 2020 v taekwondu ITF
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: SC ČUS, Nymburk

 
20. 5. 2020
Brno

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Brno, Cejl 61

 
22. – 23. 5. 2020
Bude upřesněno

Školení a zkoušky národních rozhodčích v taekwondu ITF
• Místo: Bude upřesněno

 
22. 5. 2020
Plzeň

Regionální technický seminář od 4. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: 21. ZŠ Slovanská alej 13, Plzeň

 
23. 5. 2020
Zvornik

3rd Grand Prix ITF Taekwon-Do Championship – Srpski Soko
• Místo: Zvornik, Bosnia and Herzegovina

 
24. 5. 2020
Praha

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha

 
27. 5. 2020
Praha

Regionální technický seminář od 4. danu
• Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha

 
29. 5. 2020
Kolín

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Kolín, II. ZŠ. Kmochova 943

 
30. 5. 2020
Praha

Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
• Místo: Sportovní hala ZŠ Petřiny JIH, Šantrochova 2/1800, Praha 6 – Petřiny

Červen 2020

 
6. 6. 2020
Týnec n. Sázavou

Týnec CUP 2020 v taekwondu ITF

 
7. 6. 2020
Praha

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha

 
13. – 14. 6. 2020
Ostrava

1. kolo celorepublikového setkání členů STM
• Místo: Atletická hala Ostrava

 
17. 6. 2020
Kolín

Zkoušky na TS kup – škola Silla
• Čas: Od 17:30 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Kolín, II. ZŠ. Kmochova 943,

 
20. 6. 2020
Brandýs nad Labem

Ekonomické a grantové školení svazu
• Místo: Sportcentrum Brandýs nad Labem

 
21. 6. 2020
Brandýs nad Labem

Volební členská schůze Českého svazu Taekwon-Do ITF
• Místo: Sportcentrum Brandýs nad Labem

 
21. 6. 2020
Krasnice

Zkoušky na TS kup – škola Pardubice
• Čas: Od 11:00 hodin
• Zkoušející: Kolář Radek (5. dan)
• Místo: Krasnice

 
22. 6. 2020
Lysá nad Labem

Zkoušky na TS kup – škola Sabom
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: ZŠ Komenského, Komenského 1534, Lysá nad Labem

Červenec 2020

 
21. 7. 2020
Beztahov

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:30 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Beztahov

 
26. 7. 2020
Votice

Zkoušky na TS dan
• Zkoušející: Zkušební komise svazu

Srpen 2020

 
1. – 8. 8. 2020
Hustopeče

5. Backfist FIGHT camp

 
12. – 16. 8. 2020
Rusko

9. International Martial Art Games
• Místo, Čeboksary, Rusko

 
23. 8. 2020
Beztahov

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Beztahov

 
30. 8. 2020
Beztahov

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Beztahov

Září 2020

 
11. – 13. 9. 2020
Chabičovice

Oslava 30 let výročí založení TKD Velešín ITF
• Místo: penzion Kloubek, Chabičovice
• zveme každého vedoucího školy + jeho partnera (ubytování placeno), propozice budou včas dodány


 
30. 9. 2020
Beztahov

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Beztahov

Říjen 2020

 
2. – 4. 10. 2020
Ostrava

Moravia OPEN 2020 v taekwondu ITF (Změna termínu)
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: Ostrava

 
7. – 11. 10. 2020
Argentina

1. Světový pohár v taekwondu ITF
• Místo: Santiago del Estero, Argentina

 
17. – 18. 10. 2020
Nymburk

2. kolo republikového testování členů STM
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: SC ČUS, Nymburk

 
23. – 24. 10. 2020
Bude upřesněno

Školení a zkoušky národních rozhodčích v taekwondu ITF
• Místo: Bude upřesněno

 
23. – 25. 10. 2020
Slovinsko

SLO OPEN 2020 v taekwondu ITF
• Místo: Slovinsko

Listopad 2020

 
1. 11. 2020
Beztahov

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Beztahov

 
6. – 8. 11. 2020
Ostrava

Mistrovství České republiky 2020 v taekwondu ITF
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: Ostrava

 
20. – 21. 11. 2020
Brno

2. kolo Poháru Českého svazu Taekwon-Do ITF
• Místo: Brno

 
28. 11. 2020
Brno

Celorepublikový technický svazový seminář
• Místo: Brno

 
29. 11. 2020
Brno

Zkoušky na TS dan
• Zkoušející: Zkušební komise svazu

Prosinec 2020

 
5. 12. 2020
Praha

Ataxon pohár 2020 v taekwondu ITF
• Alias Čertovský pohár
• Místo: Praha