Kalendář akcí

 

Červenec 2019

 
8. – 26. 7. 2019
Korea

Pracovní cesta a dovolená velmistra Hwanga

 
19. 7. 2019
Přední Výtoň

Zkoušky na TS kup – škola Velešín
• Čas: Od 10:00 hodin
• Zkoušející: Prokeš Milan (6. dan)
• Místo: hotel Aktiv, Přední Výtoň

 
21. 7. 2019
Malé Svatoňovice

Zkoušky na TS kup – škola Sonkal
• Čas: Od 9:00 hodin
• Zkoušející: Vrábel Ondřej (6. dan)
• Místo: BPA Malé Svatoňovice, 17. listopadu 177, Malé Svatoňovice

 
21. 7. 2019
Karlov pod Pradědem

Zkoušky na TS kup – škola Opava
• Čas: Od 10:00 hodin
• Zkoušející: Tihelka Kamil (4. dan)
• Místo: Horský hotel Moravice

 
24. – 28. 7. 2019
Brandýs nad Labem

I. dlouhodobé soustředění státní reprezentace ČR v taekwondu ITF
• Místo: Sportovní centrum Brandýs nad Labem

 
29. 7. 2019
Zbraslavice

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 10:00 do 12:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: U Starého rybníka, Zbraslavice

 
30. 7. 2019
Beztahov

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:30 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Beztahov

 
30. 7. – 4. 8. 2019
Beztahov

XVII. Letní kemp s velmistrem Hwang Ho-jongem
• Vede: Velmistr velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan), mistr Zámečník Martin (7. dan) a další
• Místo: Beztahov u Votic
Propozice

Srpen 2019

 
2. 8. 2019
Zbraslavice

Zkoušky na TS kup – škola Milovice
• Čas: Od 14:00 hodin
• Zkoušející: Heydušková Radka (5. dan)
• Místo: U Starého rybníka, Zbraslavice

 
3. – 10. 8. 2019
Brno

II. dlouhodobé soustředění státní reprezentace ČR v taekwondu ITF
• Místo: Brno

 
4. 8. 2019
Votice

Zkoušky na technické stupně dan
• Čas: Od 14:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan) a zkušební komise svazu
• Místo: Sokol Votice, Masarykovo nám. 294, Votice
Propozice

 
11. 8. 2019
Beztahov

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Beztahov

 
14. 8. 2019
Kamenice nad Lipou

Zkoušky na TS kup – škola Sabom
• Čas: Od 16:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Letní tábor Kalich, Gabrielka, 39470, Kamenice nad Lipou

 
14. 8. 2019
Kamenice nad Lipou

Zkoušky na TS kup – škola Toigae
• Čas: Od 16:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Letní tábor Kalich, Gabrielka, 39470, Kamenice nad Lipou

 
14. – 18. 8. 2019
Brandýs nad Labem

Závěrečné soustředění státní reprezentace ČR v taekwondu ITF
• Místo: Sportovní centrum Brandýs nad Labem

 
20. 8. 2019
Ostrava

Zkoušky na TS kup – škola Karviná
• Čas: Od 14:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Ostrava, Liptanske namesti 890, Ostrava-Poruba

 
24. – 30. 8. 2019
Plovdiv

Mistrovství světa juniorů, seniorů a veteránů 2019 v taekwondu ITF
• Místo: Plovdiv, Bulharsko
Propozice v. 2

Září 2019

 
1. 9. 2019
Beztahov

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Beztahov

 
3. 9. 2019
Frýdek-Místek

Zkoušky na TS kup – škola Joomuk
• Čas: Od 16:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: 1. ZŠ Petra Bezruče, tř. T. G. Masaryka 454, Frýdek-Místek

 
20. 9. 2019
Kolín

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Kolín

 
20. – 22. 9. 2019
Praha

Školení trenérů licence B, 1. část
• Místo: Praha, FTVS UK
• Přihláška: kontaktujte Technické oddělení

 
27. – 29. 9. 2019
Ostrava

Moravia OPEN 2019 v taekwondu ITF

 
27. – 29. 9. 2019
Praha

Školení trenérů licence B, 2. část
• Místo: Praha, FTVS UK
• Přihláška: kontaktujte Technické oddělení

 
29. 9. 2019
Beztahov

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Beztahov

Říjen 2019

 
1. 10. 2019

Uzávěrka přihlášek na danové zkoušky 1. 12. 2019
• platí pro kandidáty na 4. až 6. dan

 
4. – 6. 10. 2019
Brno

Intenzivní trenérské a vzdělávací soustředění pro instruktory a asistenty instruktorů
• Místo: Brno
• Vede: Mgr. Martin Svitek a další

 
19. – 20. 10. 2019
Nymburk

2. kolo celorepublikového testování členů STM
• Místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk

 
29. 10. 2019

Uzávěrka přihlášek na danové zkoušky 1. 12. 2019
• platí pro kandidáty na 1. až 3. dan

Listopad 2019

 
3. 11. 2019
Beztahov

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Beztahov

 
6. 11. 2019
Frýdek-Místek

Zkoušky na TS kup – škola Frýdek-Místek
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Tělocvična 8.ZŠ ČSA 570, Frýdek-Místek

 
8. – 10. 11. 2019
Nymburk

Mistrovství České republiky 2019 v taekwondu ITF
• Místo: SC ČUS Nymburk

 
15. 11. 2019
Kolín

Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan)
• Místo: Kolín

 
17. 11. 2019
Brno

22. BUDOSHOW
• Místo: ZONER BOBYHALL Brno

 
22. – 23. 11. 2019
Jižní Čechy

II. Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF 2019
• místo: Jižní Čechy

 
22. – 24. 11. 2019
Rakousko

Mezinárodní instruktorský a technický seminář ITF s velmistrem Hwangem
• Místo: Rakousko, Vídeň

 
30. 11. 2019
Brno

Celorepublikový technický seminář

Prosinec 2019

 
1. 12. 2019
Brno

Zkoušky na technické stupně dan
• Místo: Brno
• Zkoušející: Zkušební komise svazu

 
5. – 9. 12. 2019
Řecko

Mezinárodní technický seminář ITF s velmistrem Hwangem
• Místo: Řecko

 
7. 12. 2019
Praha

PrahaOPEN 2019 v taekwondu ITF

 
25. – 30. 12. 2019
Indie

Mezinárodní technický seminář ITF s velmistrem Hwangem
• Místo: Indie (?)

Leden 2020

 
5. 1. 2020
Studenec

Zkoušky na TS kup – škola Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:00 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Studenec

 
18. – 19. 1. 2020
Opava

3. ročník Večera bojových umění s tancem
• Místo: Kulturní Dům, Na Rybníčku 43, Opava

Duben 2020

 
20. – 26. 4. 2020
Praha

Mistrovství Evropy 2020 v taekwondu ITF
• Místo: Praha, Česká republika