Držitelé technického stupně 4. dan

Jmenný seznam všech doposud udělených technických stupňů 4. dan v rámci Českého svazu Taekwon‑Do ITF.

Šedě vyznačení držitelé již nejsou aktivní.

Příjmení a jméno
Sdružený subjekt (k datu zkoušky)
Číslo certifikátu
Datum zkoušky
Burian Ladislav
Toigae
CZ – 4 – 1
27.10.1996
Galbač Miroslav
Naeryo Chagi
CZ – 4 – 2
27.10.1996
Machota Vladimir
Kwanggae
CZ – 4 – 3
12.11.1996
Kaňka Rostislav
Tongil
CZ – 4 – 4
17.12.1997
Mácha Zbyněk
Třeboň
CZ – 4 – 5
29.03.2003
Vomáčka Jaroslav
Hwarang
CZ – 4 – 6
06.03.2005
Poklop Petr
Dangun
CZ – 4 – 7
06.03.2005
Heydušková Radka
Silla
CZ – 4 – 8
06.03.2005
Gazda Jiří
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 9
06.03.2005
Kaňková Šárka
Tongil
CZ – 4 – 10
06.03.2005
Veselý Miloš
Kerberos
CZ – 4 – 11
06.03.2005
Andrýsek Petr
Narama
CZ – 4 – 12
06.03.2005
Zámečník Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 13
24.06.2006
Lazor Marek
Ostrava
CZ – 4 – 14
25.03.2007
Juhás Jozef
Joomuk
CZ – 4 – 15
25.03.2007
Macháň Libor
Brno
CZ – 4 – 16
25.03.2007
Sýkora Miroslav
Frýdek-Místek
CZ – 4 – 17
25.03.2007
Vrábel Ondřej
Sonkal
CZ – 4 – 18
25.03.2007
Smejkal Petr
Toigae
CZ – 4 – 19
25.03.2007
Lazorová Jana
Ostrava
CZ – 4 – 20
25.03.2007
Prokeš Milan
Velešín
CZ – 4 – 21
03.08.2008
Vomáčková Věra
Hwarang
CZ – 4 – 22
03.08.2008
Adamojurka Zdeněk
Ohdokwan
CZ – 4 – 23
29.04.2009
Pařík Petr
Kerberos
CZ – 4 – 24
29.04.2009
Martiník Lukáš
Ostrava
CZ – 4 – 25
29.04.2009
Kindl Michal
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 26
29.04.2009
Opuszynski Michal
Ostrava
CZ – 4 – 27
02.08.2009
Teslík Jiří
Ostrava
CZ – 4 – 28
20.12.2009
Vavruška Zdeněk
Gebaek
CZ – 4 – 29
08.04.2011
Kolář Radek
Pardubice
CZ – 4 – 30
31.07.2011
Kuba Tomáš
Ilkyok
CZ – 4 – 31
31.07.2011
Šindler Petr
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 32
31.07.2011
Bor Michal
Chonji
CZ – 4 – 33
31.07.2011
Mraček Jan
Třeboň
CZ – 4 – 34
01.04.2012
Klaška Jan
Třeboň
CZ – 4 – 35
01.04.2012
Kratochvíl Jan
Dangun
CZ – 4 – 36
05.08.2012
Svitek Martin
Sonkal
CZ – 4 – 37
09.12.2012
Rubeš Zdeněk
Tongil
CZ – 4 – 38
09.12.2012
Císař Aleš
Velešín
CZ – 4 – 39
09.12.2012
Richter František
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 40
09.12.2012
Samussev Vladimír
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 41
09.12.2012
Vinárková Lucie
Opava
CZ – 4 – 42
14.04.2013
Koziarová Jana
Karviná
CZ – 4 – 43
14.04.2013
Raida Martin
Opava
CZ – 4 – 44
25.05.2013
Tihelka Kamil
Opava
CZ – 4 – 45
25.05.2013
Švanda Vladimír
Sonkal
CZ – 4 – 46
04.08.2013
Cigáň Pavel
Samil Čebín
CZ – 4 – 47
04.08.2013
Vyzrál Aleš
Narama
CZ – 4 – 48
02.03.2014
Birkášová Kateřina
Frýdek-Místek
CZ – 4 – 49
02.03.2014
Chaloupka Zdeněk st.
Třeboň
CZ – 4 – 50
02.03.2014
Kajzar Alan
Ostrava
CZ – 4 – 51
27.07.2014
Jeřábek František
Velešín
CZ – 4 – 52
27.07.2014
Komrska Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 53
14.12.2014
Novotný Jakub
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 54
14.12.2014
Kobylarz Michal
Koguryo
CZ – 4 – 55
18.04.2015
Chaloupka Jan ml.
Nomo
CZ – 4 – 56
26.07.2015
Chaloupka Jan st.
Nomo
CZ – 4 – 57
26.07.2015
Svoboda Jaroslav
Brno
CZ – 4 – 58
21.05.2016
Münch Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 4 – 59
11.12.2016
Šiveňová Hana
Tongil
CZ – 4 – 60
21.05.2017
Císařová Hana
Velešín
CZ – 4 – 61
10.12.2017
Kaše Jiří
Panter
CZ – 4 – 62
28.07.2018
Weidlich Jan
Namu
CZ – 4 – 63
02.06.2019
Oberreiterová Lada
Namu
CZ – 4 – 64
02.06.2019
Šesták Přemysl
Tongil
CZ – 4 – 65
02.06.2019