Držitelé technického stupně 3. dan

Jmenný seznam všech doposud udělených technických stupňů 3. dan v rámci Českého svazu Taekwon‑Do ITF.

Šedě vyznačení držitelé již nejsou aktivní.

Příjmení a jméno
Sdružený subjekt (k datu zkoušky)
Číslo certifikátu
Datum zkoušky
Burian Ladislav
Toigae
CZ – 3 – 1
09.10.1994
Vomáčka Jaroslav
Hwarang
CZ – 3 – 2
09.10.1994
Galbač Miroslav
Naeryo Chagi
CZ – 3 – 3
09.10.1994
Kaňka Rostislav
Tongil
CZ – 3 – 4
04.06.1995
Machota Vladimir
Kwanggae
CZ – 3 – 5
09.10.1994
Poklop Petr
Dangun
CZ – 3 – 6
07.09.1996
Heydušková Radka
Kwanggae
CZ – 3 – 7
07.09.1996
Michl Jaromír
Naeryo Chagi
CZ – 3 – 8
07.09.1996
Gazda Jiří
Gebaek Praha
CZ – 3 – 9
07.09.1996
Vomáčka Josef
Hwarang
CZ – 3 – 10
07.09.1996
Vácha Petr
Pedagog
CZ – 3 – 11
07.09.1996
Kaňková Šárka
Tongil
CZ – 3 – 12
29.11.1997
Veselý Miloš
Kerberos
CZ – 3 – 13
28.09.1998
Andrýsek Petr
Narama
CZ – 3 – 14
19.11.2000
Mácha Zbyněk
Třeboň
CZ – 3 – 15
19.11.2000
Vrábel Ondřej
Sonkal
CZ – 3 – 16
14.12.2003
Šeda Theodor
Sonkal
CZ – 3 – 17
14.12.2003
Sýkora Miroslav
Frýdek-Místek
CZ – 3 – 18
14.12.2003
Zámečník Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 19
14.12.2003
Prchal Miroslav
Sammoon
CZ – 3 – 20
14.12.2003
Lazor Marek
Ostrava
CZ – 3 – 21
14.12.2003
Lazorová Jana
Ostrava
CZ – 3 – 22
14.12.2003
Juhás Jozef
Joomuk
CZ – 3 – 23
14.12.2003
Macháň Libor
Brno
CZ – 3 – 24
14.12.2003
Smejkal Petr
Toigae
CZ – 3 – 25
14.12.2003
Vomáčková Věra
Hwarang
CZ – 3 – 26
05.12.2004
Prokeš Milan
Velešín
CZ – 3 – 27
18.12.2005
Kindl Michal
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 28
18.12.2005
Šindler Petr
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 29
18.12.2005
Martiník Lukáš
Ostrava
CZ – 3 – 30
18.12.2005
Adamojurka Zdeněk
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 31
24.06.2006
Pařík Petr
Kerberos
CZ – 3 – 32
24.06.2006
Zeman Josef
Toigae
CZ – 3 – 33
24.06.2006
Bareš Pavel
Sonkal
CZ – 3 – 34
24.06.2006
Opuszynski Michal
Ostrava
CZ – 3 – 35
16.12.2006
Teslík Jiří
Ostrava
CZ – 3 – 36
16.12.2006
Vavruška Zdeněk
Gebaek
CZ – 3 – 37
16.12.2007
Klaška Jan
Třeboň
CZ – 3 – 38
05.04.2009
Mraček Jan
Třeboň
CZ – 3 – 39
05.04.2009
Kratochvíl Jan
Dangun
CZ – 3 – 40
05.04.2009
Šípal Ivan
Dangun
CZ – 3 – 41
05.04.2009
Švanda Vladimír
Sonkal
CZ – 3 – 42
05.04.2009
Samussev Vladimír
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 43
05.04.2009
Bor Michal
Silla
CZ – 3 – 44
05.04.2009
Linhart Lukáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 45
05.04.2009
Richter František
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 46
05.04.2009
Kuba Tomáš
Ilkyok
CZ – 3 – 47
19.04.2009
Kolář Radek
Pardubice
CZ – 3 – 48
19.04.2009
Jeřábek František
Velešín
CZ – 3 – 49
19.04.2009
Císař Aleš
Velešín
CZ – 3 – 50
19.04.2009
Vinárková Lucie
Opava
CZ – 3 – 51
19.04.2009
Svitek Martin
Sonkal
CZ – 3 – 52
02.08.2009
Rubeš Zdeněk
Tongil
CZ – 3 – 53
02.08.2009
Šiveňová Hana
Tongil
CZ – 3 – 54
02.08.2009
Tihelka Kamil
Opava
CZ – 3 – 55
06.12.2009
Raida Martin
Opava
CZ – 3 – 56
06.12.2009
Žitník Michal
Joomuk
CZ – 3 – 57
06.12.2009
Simotová Vendula
Tongil
CZ – 3 – 58
20.12.2009
Vyzrál Aleš
Narama
CZ – 3 – 59
20.12.2009
Koziarová Jana
Frýdek-Místek
CZ – 3 – 60
12.12.2010
Birkášová Kateřina
Frýdek-Místek
CZ – 3 – 61
12.12.2010
Cigáň Pavel
Samil Čebín
CZ – 3 – 62
26.01.2011
Kutílek Petr
Dangun
CZ – 3 – 63
08.04.2011
Procházková Aneta
Sabom
CZ – 3 – 64
08.04.2011
Sequensová Aneta
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 65
31.07.2011
Kofroň Jiří
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 66
31.07.2011
Kajzar Alan
Ostrava
CZ – 3 – 67
31.07.2011
Picmausová Jana
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 68
31.07.2011
Komrska Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 69
31.07.2011
Chaloupka Zdeněk st.
Třeboň
CZ – 3 – 70
11.12.2011
Svoboda Jaroslav
Brno
CZ – 3 – 71
01.04.2012
Havlíček Roman
Naeryo Chagi
CZ – 3 – 72
01.04.2012
Procházka Štěpán
Toigae
CZ – 3 – 73
01.04.2012
Novotný Jakub
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 74
01.04.2012
Münch Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 75
09.12.2012
Chaloupka Jan ml.
Nomo
CZ – 3 – 76
09.12.2012
Táborská Žaneta
Třeboň
CZ – 3 – 77
09.12.2012
Kobylarz Michal
Koguryo
CZ – 3 – 78
09.12.2012
Heydušek Marcel
Silla
CZ – 3 – 79
09.12.2012
Chaloupka Jan st.
Nomo
CZ – 3 – 80
09.12.2012
Kabelka Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 81
14.04.2013
Veverka Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 82
14.04.2013
Císařová Hana
Velešín
CZ – 3 – 83
14.04.2013
Weidlich Jan
Namu
CZ – 3 – 84
04.08.2013
Oberreiterová Lada
Namu
CZ – 3 – 85
04.08.2013
Seménková Lenka
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 86
04.08.2013
Rýgl Pavel
Ostrava
CZ – 3 – 87
04.08.2013
Svoboda Patrik
Ostrava
CZ – 3 – 88
04.08.2013
Rouha Milan
Velešín
CZ – 3 – 89
02.03.2014
Císař Jiří
Velešín
CZ – 3 – 90
02.03.2014
Lienerová Lucie
Brno
CZ – 3 – 91
27.07.2014
Šmíd Pavel
Velešín
CZ – 3 – 92
14.12.2014
Sýkora Filip
Gebaek
CZ – 3 – 93
11.12.2010
Kovářová Jana
Sonkal
CZ – 3 – 94
18.04.2015
Vodička Tomáš
Sonkal
CZ – 3 – 95
18.04.2015
Kovaříková Markéta
Ostrava
CZ – 3 – 96
18.04.2015
Holcová Martina
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 97
26.07.2015
Kaše Jiří
Panter
CZ – 3 – 98
26.07.2015
Švábik Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 99
26.07.2015
Chaloupka Zdeněk ml.
Třeboň
CZ – 3 – 100
13.12.2015
Kopecká Martina
Silla
CZ – 3 – 101
13.12.2015
Šesták Přemysl
Tongil
CZ – 3 – 102
13.12.2015
Měřínská Tereza
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 103
13.12.2015
Laš Vladimír
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 104
13.12.2015
Hvězda Martin
Hwarang
CZ – 3 – 105
11.12.2016
Šnábl Pavel
Sonkal
CZ – 3 – 106
11.12.2016
Matějka Lukáš
Fénix
CZ – 3 – 107
21.05.2017
Klepikov Alexandr
Fénix
CZ – 3 – 108
21.05.2017
Homolka Jiří
Třeboň
CZ – 3 – 109
21.05.2017
Betuštiak Miroslav
Třeboň
CZ – 3 – 110
21.05.2017
Novotný Petr
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 111
30.07.2017
Pavlík Jan
Tongil
CZ – 3 – 112
30.07.2017
Sluka Dominik
Velešín
CZ – 3 – 113
10.12.2017
Sluka Radek
Velešín
CZ – 3 – 114
10.12.2017
Šíhovec Pavel
Velešín
CZ – 3 – 115
10.12.2017
Chlebek David
Frýdek-Místek
CZ – 3 – 116
10.12.2017
Geyer Jakub
Tongil
CZ – 3 – 117
10.12.2017
Huml Jiří
Sonkal
CZ – 3 – 118
20.05.2018
Tuzar Patrik
Panter
CZ – 3 – 119
28.07.2018
Zejval Tomáš
Gebaek
CZ – 3 – 120
02.12.2018
Gavlas Filip
Frýdek-Místek
CZ – 3 – 121
02.12.2018
Dvořáček Jan
Sonkal
CZ – 3 – 122
02.12.2018
Zavadil Pavel
Sonkal
CZ – 3 – 123
02.12.2018
Matoušek Rudolf
Koguryo
CZ – 3 – 124
17.03.2019
Stránský Jan
Toigae
CZ – 3 – 125
02.06.2019
Přibyl Martin
Gebaek
CZ – 3 – 126
02.06.2019
Pavlík Zbyněk
Joomuk
CZ – 3 – 127
02.06.2019
Kormoš Ondřej
Gebaek
CZ – 3 – 128
02.06.2019
Maier Marek
Joomuk
CZ – 3 – 129
02.06.2019
Novák Jiří
Sonkal
CZ – 3 – 130
02.06.2019
Pavelka Zdeněk
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 131
04.08.2019
Povýšil David
Gebaek Hosinsool
CZ – 3 – 132
04.08.2019