Držitelé technického stupně 2. dan

Jmenný seznam všech doposud udělených technických stupňů 2. dan v rámci Českého svazu Taekwon‑Do ITF.

Šedě vyznačení držitelé již nejsou aktivní.

Příjmení a jméno
Sdružený subjekt (k datu zkoušky)
Číslo certifikátu
Datum zkoušky
Gazda Jiří
Gebaek Praha
CZ – 2 – 1
03.02.1992
Břeň Martin
Praha
CZ – 2 – 2
03.02.1992
Růžička Jan
Praha
CZ – 2 – 3
03.02.1992
Vomáčka Jaroslav
Hwarang
CZ – 2 – 4
25.05.1992
Vomáčka Josef
Hwarang
CZ – 2 – 5
25.05.1992
Zámečník Vladimír
Praha
CZ – 2 – 6
25.05.1992
Burian Ladislav
Praha
CZ – 2 – 7
19.09.1992
Kaňka Rostislav
Tongil
CZ – 2 – 8
28.05.1992
Kaňková Šárka
Tongil
CZ – 2 – 9
03.12.1993
Galbač Miroslav
Naeryo Chagi
CZ – 2 – 10
03.12.1993
Poklop Petr
Dangun
CZ – 2 – 11
03.12.1993
Michl Jaromír
Naeryo Chagi
CZ – 2 – 12
03.12.1993
Machota Vladimir
Kwanggae
CZ – 2 – 13
03.12.1993
Elefterios Polydorou
Praha
CZ – 2 – 14
09.10.1994
Veselý Miloš
Kerberos
CZ – 2 – 15
05.07.1994
Borek Jiří
Gebaek Praha
CZ – 2 – 16
04.06.1995
Vácha Petr
Pedagog
CZ – 2 – 17
09.10.1994
Weidlich Jan
Gebaek Praha
CZ – 2 – 18
04.06.1995
Heydušková Radka
Kwanggae
CZ – 2 – 19
09.10.1994
Kupilík Václav
Pedagog
CZ – 2 – 20
19.01.1996
Andrýsek Petr
Narama
CZ – 2 – 21
29.11.1997
Mácha Zbyněk
Třeboň
CZ – 2 – 22
29.11.1997
Temr Aleš
Poeun
CZ – 2 – 23
29.11.1997
Tomášková Lucie
Poeun
CZ – 2 – 24
29.11.1997
Mácha Tomáš
Kwanggae
CZ – 2 – 25
29.11.1997
Smejkal Petr
Toigae
CZ – 2 – 26
28.06.1998
Michl Jindřich
Naeryo Chagi
CZ – 2 – 27
28.06.1998
Lazorová Jana
Ostrava
CZ – 2 – 28
03.10.1998
Gregořica Jan
Sejong
CZ – 2 – 29
03.10.1998
Prchal Miroslav
Sammoon
CZ – 2 – 30
03.10.1998
Lazor Marek
Ostrava
CZ – 2 – 31
03.10.1998
Juhás Jozef
Joomuk
CZ – 2 – 32
03.10.1998
Šeda Theodor
Sonkal
CZ – 2 – 33
29.09.1998
Macháň Libor
Brno
CZ – 2 – 34
03.10.1998
Krist Martin
Kerberos
CZ – 2 – 35
29.09.1998
Zámečník Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 36
29.09.1998
Prokůpek Jan
Poeun
CZ – 2 – 37
18.12.1998
Pavloska Darina
Hwarang
CZ – 2 – 38
20.02.1999
Svoboda Tomáš
Hwarang
CZ – 2 – 39
20.02.1999
Vomáčková Věra
Hwarang
CZ – 2 – 40
20.02.1999
Petrů David
Naeryo Chagi
CZ – 2 – 41
03.04.1999
Sýkora Miroslav
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 42
03.04.1999
Zemanec Michal
Poeun
CZ – 2 – 43
07.05.1999
Růžička Ondřej
Kwanggae
CZ – 2 – 44
04.12.1999
Růžička Jan
Kwanggae
CZ – 2 – 45
04.12.1999
Vrábel Ondřej
Sonkal
CZ – 2 – 46
04.12.1999
Šindler Petr
Gebaek Praha
CZ – 2 – 47
17.07.2000
Tošnarová Petra
Hwarang
CZ – 2 – 48
05.12.2004
Vyvial Kamil
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 50
19.11.2000
Martiník Lukáš
Ostrava
CZ – 2 – 52
06.10.2002
Košátko Michal
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 53
20.03.2004
Vavruška Zdeněk
Gebaek
CZ – 2 – 55
31.03.2003
Kindl Michal
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 55
06.10.2002
Bareš Pavel
Sonkal
CZ – 2 – 56
06.10.2002
Pánek David
Narama
CZ – 2 – 57
06.10.2002
Procházková Aneta
Toigae
CZ – 2 – 58
20.03.2004
Svobodová Kateřina
Toigae
CZ – 2 – 61
22.06.2003
Zeman Josef
Toigae
CZ – 2 – 62
22.06.2003
Prokeš Milan
Velešín
CZ – 2 – 63
22.06.2003
Pařík Petr
Kerberos
CZ – 2 – 64
14.12.2003
Opuszynski Michal
Ostrava
CZ – 2 – 65
14.12.2003
Teslík Jiří
Ostrava
CZ – 2 – 66
14.12.2003
Merksbauerová Aneta
Hwarang
CZ – 2 – 67
15.07.2006
Linhart Lukáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 69
13.06.2004
Adamojurka Zdeněk
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 70
13.06.2004
Rubeš Zdeněk
Tongil
CZ – 2 – 71
05.12.2004
Pekárek Jaroslav
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 72
05.12.2004
Vyzrál Aleš
Narama
CZ – 2 – 73
16.12.2006
Švanda Vladimír
Sonkal
CZ – 2 – 74
26.06.2005
Knap Jiří
Silla
CZ – 2 – 75
26.06.2005
Brabcová Monika
Samil Most
CZ – 2 – 76
26.06.2005
Raida Martin
Opava
CZ – 2 – 77
18.12.2005
Tihelka Kamil
Opava
CZ – 2 – 78
18.12.2005
Simotová Vendula
Tongil
CZ – 2 – 79
18.12.2005
Šiveňová Hana
Tongil
CZ – 2 – 80
18.12.2005
Oberreiterová Lada
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 81
18.12.2005
Mašek Daniel
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 82
18.12.2005
Hambergerová Ilona
Hwarang
CZ – 2 – 83
15.07.2006
Veselý Ondřej
Kerberos
CZ – 2 – 84
24.06.2006
Svitek Martin
Sonkal
CZ – 2 – 85
24.06.2006
Kratochvíl Jan
Dangun
CZ – 2 – 86
24.06.2006
Samussev Vladimír
Kerberos
CZ – 2 – 87
24.06.2006
Svoboda Jaroslav
Brno
CZ – 2 – 88
16.12.2006
Kobylarz Michal
Koguryo
CZ – 2 – 89
16.12.2006
Kutílek Petr
Dangun
CZ – 2 – 90
16.12.2006
Jeřábek František
Velešín
CZ – 2 – 91
16.12.2006
Císař Aleš
Velešín
CZ – 2 – 92
16.12.2006
Kolář Radek
Pardubice
CZ – 2 – 93
16.12.2006
Linhova Zora
Hwarang
CZ – 2 – 94
16.12.2006
Urban Jaroslav
Panter
CZ – 2 – 95
16.12.2006
Kunstmüller Jiří
Narama
CZ – 2 – 96
16.12.2006
Klaška Jan
Třeboň
CZ – 2 – 97
16.12.2006
Mraček Jan
Třeboň
CZ – 2 – 98
16.12.2006
Dalecký Lukáš
Brno
CZ – 2 – 99
16.12.2006
Horkelová Anna
Ostrava
CZ – 2 – 100
16.12.2006
Žitník Michal
Joomuk
CZ – 2 – 101
16.12.2006
Vinárek Marek
Opava
CZ – 2 – 102
24.06.2007
Gavlas Filip
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 103
24.06.2007
Oniščenko Denis
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 104
24.06.2007
Sopr Václav
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 105
24.06.2007
Picmausová Jana
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 106
24.06.2007
Richter František
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 107
24.06.2007
Šípal Ivan
Dangun
CZ – 2 – 108
24.06.2007
Kuba Tomáš
Pardubice
CZ – 2 – 109
24.06.2007
Bor Michal
Silla
CZ – 2 – 110
24.06.2007
Kremsa Petr
Narama
CZ – 2 – 111
24.06.2007
Kaše Jiří
Panter
CZ – 2 – 112
24.06.2007
Mašek Jaroslav
Koguryo
CZ – 2 – 113
23.09.2007
Subera Daniel
Panter
CZ – 2 – 114
16.12.2007
Koziarová Jana
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 115
16.12.2007
Birkášová Kateřina
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 116
16.12.2007
Vinárková Lucie
Opava
CZ – 2 – 117
16.12.2007
Chaloupka Jan st.
Tongil
CZ – 2 – 118
28.03.2008
Klepikov Alexandr
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 119
28.03.2008
Chaloupka Jan ml.
Tongil
CZ – 2 – 120
28.03.2008
Sequensová Aneta
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 121
28.03.2008
Kofroň Jiří
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 122
28.03.2008
Maňas Vojtěch
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 123
28.03.2008
Kabelka Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 124
03.08.2008
Kuta Jiří
Třeboň
CZ – 2 – 125
05.04.2009
Havlíček Roman
Třeboň
CZ – 2 – 126
05.04.2009
Legner Petr
Sonkal
CZ – 2 – 127
04.05.2009
Komrska Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 128
19.04.2009
Chaloupka Zdeněk st.
Třeboň
CZ – 2 – 129
19.04.2009
Votápek Jiří
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 130
19.04.2009
Rouha Milan
Velešín
CZ – 2 – 131
19.04.2009
Císařová Hana
Velešín
CZ – 2 – 132
19.04.2009
Kovaříková Markéta
Ostrava
CZ – 2 – 133
19.04.2009
Cahlík Tomáš
Ostrava
CZ – 2 – 134
19.04.2009
Kajzar Alan
Ostrava
CZ – 2 – 135
19.04.2009
Koval Libor
Ostrava
CZ – 2 – 136
19.04.2009
Vrchovecký Jan
Opava
CZ – 2 – 137
19.04.2009
Heydušek Marcel
Silla
CZ – 2 – 139
02.08.2009
Prokeš Milan
Velešín
CZ – 2 – 140
02.08.2009
Řezáčová Martina
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 141
02.08.2009
Procházka Štěpán
Toigae
CZ – 2 – 142
02.08.2009
Procházka Martin
Toigae
CZ – 2 – 143
02.08.2009
Labík Jan
Toigae
CZ – 2 – 144
02.08.2009
Císař Jiří
Velešín
CZ – 2 – 145
06.12.2009
Plaček Aleš
Ostrava
CZ – 2 – 146
06.12.2009
Mokrosch Ondřej
Joomuk
CZ – 2 – 147
06.12.2009
Sikora Henryk
Pardubice
CZ – 2 – 148
20.12.2009
Novotný Jakub
Silla
CZ – 2 – 149
20.12.2009
Šesták Přemysl
Tongil
CZ – 2 – 150
20.12.2009
Mráček Miroslav
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 151
20.12.2009
Táborská Žaneta
Třeboň
CZ – 2 – 152
20.12.2009
Seménková Lenka
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 153
01.08.2010
Veverková Nikola
Brno
CZ – 2 – 154
01.08.2010
Linc Petr
Brno
CZ – 2 – 155
01.08.2010
Lacíková Lucie
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 156
01.08.2010
Danilin Nikita
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 157
12.12.2010
Fojtů Jan
Ostrava
CZ – 2 – 158
12.12.2010
Bílek Stanislav
Gebaek
CZ – 2 – 159
12.12.2010
Münch Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 160
12.12.2010
Rýgl Pavel
Ostrava
CZ – 2 – 161
08.04.2011
Chábera Ondřej
Silla
CZ – 2 – 162
08.04.2011
Kristalas Dimitris
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 163
08.04.2011
Vrbka Vladimír
Třeboň
CZ – 2 – 164
08.04.2011
Jirsa Jan
Třeboň
CZ – 2 – 165
08.04.2011
Hasík Petr
Třeboň
CZ – 2 – 166
08.04.2011
Hasík Juraj
Třeboň
CZ – 2 – 167
08.04.2011
Lienerová Lucie
Brno
CZ – 2 – 168
31.07.2011
Svoboda Patrik
Ostrava
CZ – 2 – 169
31.07.2011
Šamal Kamil
Karviná
CZ – 2 – 170
31.07.2011
Polakov Jiří
Brno
CZ – 2 – 171
31.07.2011
Straka Zdeněk
Brno
CZ – 2 – 172
31.07.2011
Pavlásková Lucie
Joomuk
CZ – 2 – 173
11.12.2011
Junová Monika
Sonkal
CZ – 2 – 174
11.12.2011
Štefl Pavel
Třeboň
CZ – 2 – 175
11.12.2011
Přibyl Martin
Gebaek
CZ – 2 – 176
11.12.2011
Kormoš Ondřej
Gebaek
CZ – 2 – 177
11.12.2011
Kopecká Martina
Silla
CZ – 2 – 178
11.12.2011
Veverka Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 179
11.12.2011
Šmejkal Vít
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 180
01.04.2012
Homolka Jiří
Třeboň
CZ – 2 – 181
01.04.2012
Štefl Jan
Třeboň
CZ – 2 – 182
01.04.2012
Macháček Jiří
Brno
CZ – 2 – 183
01.04.2012
Šmíd Pavel
Velešín
CZ – 2 – 184
01.04.2012
Šádková Lucie
Gebaek
CZ – 2 – 185
01.04.2012
Vodička Tomáš
Sonkal
CZ – 2 – 186
01.04.2012
Cigna Ludvík
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 187
01.04.2012
Holcová Martina
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 188
05.08.2012
Matějka Lukáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 189
05.08.2012
Kovář Jan
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 190
09.12.2012
Brabenec Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 191
09.12.2012
Hvězda Martin
Silla
CZ – 2 – 192
09.12.2012
Hušek Ondřej
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 193
09.12.2012
Radina Jan
Silla
CZ – 2 – 194
09.12.2012
Zacharuk Michal
Sonkal
CZ – 2 – 195
09.12.2012
Šnábl Pavel
Sonkal
CZ – 2 – 196
09.12.2012
Pour Václav
Tongil
CZ – 2 – 197
09.12.2012
Mojžišová Lenka
Třeboň
CZ – 2 – 198
09.12.2012
Švábik Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 199
09.12.2012
Kavalír Vít
Tongil
CZ – 2 – 200
09.12.2012
Jarma Josef
Raptor
CZ – 2 – 201
09.12.2012
Kovářová Jana
Sonkal
CZ – 2 – 202
06.02.2011
Baranová Marina
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 203
14.04.2013
Veverková Natálie
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 204
14.04.2013
Měřínská Tereza
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 205
14.04.2013
Laš Vladimír
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 206
14.04.2013
Pietrowski Kamil
Karviná
CZ – 2 – 207
25.05.2013
Mašek Pavel
Koguryo
CZ – 2 – 208
25.05.2013
Fröhlichová Petra
Joomuk
CZ – 2 – 209
25.05.2013
Pavlík Zbyněk
Joomuk
CZ – 2 – 210
08.12.2013
Zumrová Aneta
Dangun
CZ – 2 – 211
08.12.2013
Boček Lukáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 212
08.12.2013
Chaloupka Zdeněk ml.
Třeboň
CZ – 2 – 213
08.12.2013
Novotný Petr
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 214
08.12.2013
Sluka Dominik
Velešín
CZ – 2 – 215
02.03.2014
Malý Dominik
Ilkyok
CZ – 2 – 216
02.03.2014
Josková Aneta
Gebaek
CZ – 2 – 217
02.03.2014
Rouhová Petra
Velešín
CZ – 2 – 218
02.03.2014
Ondráček Robert
Velešín
CZ – 2 – 219
02.03.2014
Bartizal Jaroslav
Velešín
CZ – 2 – 220
02.03.2014
Sluka Radek
Velešín
CZ – 2 – 221
02.03.2014
Šíhovec Pavel
Velešín
CZ – 2 – 222
02.03.2014
Novohradská Deutschová Linda
Brno
CZ – 2 – 223
27.07.2014
Karpíšek Jiří
Dangun
CZ – 2 – 224
27.07.2014
Jacko Karel
Dangun
CZ – 2 – 225
27.07.2014
Huml Jiří
Sonkal
CZ – 2 – 226
14.12.2014
Sebastiao Richard
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 227
14.12.2014
Betuštiaková Anna
Třeboň
CZ – 2 – 228
14.12.2014
Betuštiak Miroslav
Třeboň
CZ – 2 – 229
14.12.2014
Munkhbaatar Munkhtaivan
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 230
14.12.2014
Müller Filip
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 231
14.12.2014
Lampartová Andrea
Kangsong
CZ – 2 – 232
14.12.2014
Chlebek David
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 233
18.04.2015
Dvořák Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 234
18.04.2015
Matoušek Rudolf
Koguryo
CZ – 2 – 235
18.04.2015
Pavlík Jan
Tongil
CZ – 2 – 236
26.07.2015
Zadražilová Renata
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 237
26.07.2015
Trundová Mária
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 238
26.07.2015
Vasserbauer Radek
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 239
26.07.2015
Zejval Tomáš
Gebaek
CZ – 2 – 240
13.12.2015
Březina Pavel
Brno
CZ – 2 – 241
13.12.2015
Geyer Jakub
Tongil
CZ – 2 – 242
13.12.2015
Kysela Tomáš
Velešín
CZ – 2 – 243
13.12.2015
Součková Lenka
Pardubice
CZ – 2 – 244
13.12.2015
Kortan Petr
Pardubice
CZ – 2 – 245
13.12.2015
Moravec Ivo
Silla
CZ – 2 – 246
02.04.2016
Novák Jiří
Sonkal
CZ – 2 – 247
21.05.2016
Kašová Jana
Panter
CZ – 2 – 248
07.08.2016
Tuzar Patrik
Panter
CZ – 2 – 249
07.08.2016
Veselý Dalibor
Fénix
CZ – 2 – 250
07.08.2016
Zimmermannová Kateřina
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 251
11.12.2016
Povýšil David
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 252
11.12.2016
Maříková Miroslava
Nomo
CZ – 2 – 253
11.12.2016
Chaloupková Renáta
Nomo
CZ – 2 – 254
11.12.2016
Talacek Robin
Ostrava
CZ – 2 – 255
11.12.2016
Peterek Tomáš
Ostrava
CZ – 2 – 256
11.12.2016
Maier Marek
Joomuk
CZ – 2 – 257
11.12.2016
Kolářová Kateřina
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 258
11.12.2016
Dvořáček Jan
Sonkal
CZ – 2 – 259
11.12.2016
Zavadil Pavel
Sonkal
CZ – 2 – 260
11.12.2016
Kokášová Veronika
Hwarang
CZ – 2 – 261
11.12.2016
Heřmánek Jan
Hwarang
CZ – 2 – 262
11.12.2016
Chaloupková Petra
Nomo
CZ – 2 – 263
11.12.2016
Klomfar Ladislav
Nomo
CZ – 2 – 264
11.12.2016
Štekerová Tereza
Sonkal
CZ – 2 – 265
21.05.2017
Veverka Lukáš
Sonkal
CZ – 2 – 266
21.05.2017
Stránský Jan
Toigae
CZ – 2 – 267
21.05.2017
Gerlichová Ludmila
Milovice
CZ – 2 – 268
21.05.2017
Pantlík Dalibor
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 269
30.07.2017
Frič Lukáš
Tongil
CZ – 2 – 270
30.07.2017
Chlebek Adam
Karviná
CZ – 2 – 271
30.07.2017
Pavelka Zdeněk
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 272
30.07.2017
Thun Tomáš st.
Pardubice
CZ – 2 – 273
10.12.2017
Jindra Kristián
Toigae
CZ – 2 – 274
10.12.2017
Burdová Monika
Dokwan
CZ – 2 – 275
10.12.2017
Máchová Eliška
Třeboň
CZ – 2 – 276
10.12.2017
Čurdová Anežka Viktorie
Třeboň
CZ – 2 – 277
10.12.2017
Čermák Dominik
Panter
CZ – 2 – 278
10.12.2017
Názlerová Eva
Panter
CZ – 2 – 279
10.12.2017
Foldyna Vojtěch
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 280
10.12.2017
Krumpl Štěpán
Ohdokwan
CZ – 2 – 281
20.05.2018
Tomeš Jiří
Ohdokwan
CZ – 2 – 282
20.05.2018
Vavrinec Michal
Silla
CZ – 2 – 283
20.05.2018
Tůma František
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 284
20.05.2018
Snížková Vendula
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 285
28.07.2018
Záhejský Radek
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 286
28.07.2018
Bluchová Vendula
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 287
02.12.2018
Ondráček Tomáš
Brno
CZ – 2 – 288
02.12.2018
Žilinská Tereza
Sonkal
CZ – 2 – 289
02.12.2018
Deingruber Ondřej
Brno
CZ – 2 – 290
02.12.2018
Koutský Jakub
Pardubice
CZ – 2 – 291
02.12.2018
Žilák Marián
Toigae
CZ – 2 – 292
02.12.2018
Melecký Jiří
Opava
CZ – 2 – 293
02.12.2018
Zejda Pavel
Koguryo
CZ – 2 – 294
17.03.2019
Svoboda Martin
Ostrava
CZ – 2 – 295
17.03.2019
Matoušek Jiří
Koguryo
CZ – 2 – 296
17.03.2019
Kučera Pavel
Panter
CZ – 2 – 297
17.03.2019
Kondelík Ondřej
Ohdokwan
CZ – 2 – 298
02.06.2019
Pösinger Josef
Kwangmyong
CZ – 2 – 299
02.06.2019
Pösingerová Anna
Kwangmyong
CZ – 2 – 300
02.06.2019
Bradáč František
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 301
04.08.2019
Pecina Petr
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 302
04.08.2019
Seménková Hana
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 303
04.08.2019
Skalický Vít
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 304
04.08.2019
Kropáč Vojtěch
Frýdek-Místek
CZ – 2 – 305
04.08.2019
Pavlas Ondřej
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 306
04.08.2019
Skalický Petr
CZ – 2 – 307
28.08.2011
Skalický Petr
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 307
04.08.2019
Koubková Magdaléna
Gebaek Hosinsool
CZ – 2 – 308
04.08.2019