Držitelé technického stupně 1. dan

Jmenný seznam všech doposud udělených technických stupňů 1. dan v rámci Českého svazu Taekwon‑Do ITF.

Šedě vyznačení držitelé již nejsou aktivní.

Příjmení a jméno
Sdružený subjekt (k datu zkoušky)
Číslo certifikátu
Datum zkoušky
Gazda Jiří
Praha
CZ – 1 – 1
21.12.1989
Zámečník Vladimír
Praha
CZ – 1 – 2
21.12.1989
Břeň Martin
Praha
CZ – 1 – 3
21.12.1989
Vaňha Michal
Praha
CZ – 1 – 4
21.12.1989
Vácha Petr
Pedagog
CZ – 1 – 5
17.06.1990
Kaňka Rostislav
Pedagog
CZ – 1 – 6
30.09.1990
Galbač Miroslav
Pedagog
CZ – 1 – 7
30.09.1990
Günter Jaroslav
Praha
CZ – 1 – 8
06.11.1990
Drda Antonín
CZ – 1 – 9
12.01.1990
Hanel Jiří
CZ – 1 – 10
12.01.1990
Veselý Miloš
Praha
CZ – 1 – 11
06.11.1990
Malchárek Jan
Praha
CZ – 1 – 12
12.01.1990
Hulinský Petr
Praha
CZ – 1 – 13
12.01.1990
Suchomel Jan
Praha
CZ – 1 – 14
12.01.1990
Vomáčka Josef
Praha
CZ – 1 – 15
09.05.1991
Růžička Jan
Praha
CZ – 1 – 16
12.01.1990
Halíček Vladimír
Praha
CZ – 1 – 17
12.12.1990
Vomáčka Jaroslav
Praha
CZ – 1 – 18
09.05.1991
Machota Vladimir
Kwanggae
CZ – 1 – 19
16.10.1991
Sklenář Pavel
Kwanggae
CZ – 1 – 20
12.12.1991
Flachs Zbyněk
Kwanggae
CZ – 1 – 21
11.12.1991
Strnad Hynek
Kwanggae
CZ – 1 – 22
11.12.1992
Poklop Petr
Dangun
CZ – 1 – 23
Nadzilem T.Moud
CZ – 1 – 24
18.07.1991
Špindler Roman
Pedagog
CZ – 1 – 26
16.04.1992
Brabcová Monika
Samil Most
CZ – 1 – 27
25.05.1992
Bažo Radek
Samil Most
CZ – 1 – 28
25.05.1992
Borek Jiří
Gebaek Praha
CZ – 1 – 29
25.05.1992
Kaňková Šárka
Tongil
CZ – 1 – 30
16.05.1992
Michl Jaromír
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 31
Cigáň Pavel
Brno
CZ – 1 – 32
05.06.1992
Gilík Kamil
Sejong
CZ – 1 – 33
11.06.1992
Ortová Marta
CZ – 1 – 34
26.08.1992
Prokeš Milan
Velešín
CZ – 1 – 35
20.08.1992
Svandelik Jiri
Gebaek Praha
CZ – 1 – 37
25.08.1992
Sedina Tomas
Gebaek Praha
CZ – 1 – 38
25.08.1992
Hamidi Mozamel
Ostrava
CZ – 1 – 39
09.11.1992
Kupilík Václav
Pedagog
CZ – 1 – 40
23.01.1993
Tachecí Dalimil
Praha
CZ – 1 – 41
02.02.1993
Veselý Radek
CZ – 1 – 42
02.02.1993
Strnadová Tereza
CZ – 1 – 43
02.02.1993
Elefterios Polydorou
Praha
CZ – 1 – 44
28.06.1993
Weidlich Jan
Gebaek Praha
CZ – 1 – 45
22.06.1993
Heydušková Radka
Kwanggae
CZ – 1 – 46
03.12.1993
Michl Jindřich
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 47
Mácha Tomáš
Kwanggae
CZ – 1 – 48
03.12.1993
Fiala Karel
Pedagog
CZ – 1 – 49
03.12.1993
Peka Martin
CZ – 1 – 50
25.01.1994
Peka Vladimír
CZ – 1 – 51
25.01.1994
Šeda Theodor
Kerberos
CZ – 1 – 52
24.06.1994
Mácha Zbyněk
Třeboň
CZ – 1 – 53
20.05.1994
Kubín Petr
Velešín
CZ – 1 – 54
20.05.1994
Kubín Jan
Velešín
CZ – 1 – 55
20.05.1994
Štěchová Andrea
Tongil
CZ – 1 – 56
04.06.1995
Haromova Klara
Tongil
CZ – 1 – 57
04.06.1995
Kudrle David
Tongil
CZ – 1 – 58
04.06.1995
Spicka Roman
Velešín
CZ – 1 – 59
04.06.1995
Housa Martin
Toigae
CZ – 1 – 60
04.06.1995
Smejkal Petr
Toigae
CZ – 1 – 61
04.06.1995
Hovorka Jiri
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 62
27.05.1995
Andrýsek Petr
Narama
CZ – 1 – 63
02.04.1995
Temr Aleš
Poeun
CZ – 1 – 64
04.06.1995
Tomášková Lucie
Poeun
CZ – 1 – 65
04.06.1995
Němec Štěpán
Lišov
CZ – 1 – 66
19.01.1996
Dolejsi Pavel
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 67
19.01.1996
Bor Michal
Kwanggae
CZ – 1 – 68
13.02.1996
Krist Martin
Kerberos
CZ – 1 – 69
13.02.1996
Zeman Bohumil
Kwanggae
CZ – 1 – 70
13.02.1996
Vykoupil Řehoř
Brno
CZ – 1 – 71
13.02.1996
Zámečník Martin
Gebaek Praha
CZ – 1 – 72
13.02.1996
Kindl Michal
Gebaek Praha
CZ – 1 – 73
13.02.1996
Mašek Jaroslav
Koguryo
CZ – 1 – 74
05.04.1996
Brunova Lenka
Gebaek Praha
CZ – 1 – 75
05.04.1996
Pešta Lukáš
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 76
05.04.1996
Kalátová Pavlína
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 77
05.04.1996
Konopásková Adéla
Pedagog
CZ – 1 – 78
05.04.1996
Gabrielova Michaela
Tongil
CZ – 1 – 79
22.06.1996
Gregrova Lucie
Brno
CZ – 1 – 80
22.06.1996
Souckova Michaela
Gebaek Praha
CZ – 1 – 81
22.06.1996
Klimešová Marcela
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 82
22.06.1996
Kabourek Petr
Narama
CZ – 1 – 83
19.11.2000
Holý Pavel
Pedagog
CZ – 1 – 84
13.02.1996
Krejčí Martin
Ostrava
CZ – 1 – 86
22.06.1996
Altman Petr
Gebaek Praha
CZ – 1 – 88
22.06.1996
Šimeček Hynek
Pedagog
CZ – 1 – 89
22.06.1996
Bláhová Petra
Kwanggae
CZ – 1 – 90
22.06.1996
Koubek Martin
Kwanggae
CZ – 1 – 92
14.10.1996
Prokůpek Jan
Poeun
CZ – 1 – 93
14.10.1996
Růžička Jan
Kwanggae
CZ – 1 – 94
14.10.1996
Reiter Lukáš
Dangun
CZ – 1 – 95
14.10.1996
Hlinka Ludek
Hwarang
CZ – 1 – 96
14.10.1996
Vrábel Ondřej
Kerberos
CZ – 1 – 97
20.12.1996
Pavloska Darina
Hwarang
CZ – 1 – 98
14.12.1996
Vomáčková Věra
Hwarang
CZ – 1 – 99
14.12.1996
Lejnarová Monika
Dangun
CZ – 1 – 100
14.12.1996
Svoboda Tomáš
Hwarang
CZ – 1 – 101
14.12.1996
Lazor Marek
Ostrava
CZ – 1 – 102
14.12.1996
Bartoňová Eva
Hwarang
CZ – 1 – 103
14.12.1996
Bodlak Jaroslav
Kwanggae
CZ – 1 – 104
14.12.1996
Havlicek Karel
Poeun
CZ – 1 – 105
20.12.1996
Vinárek Marek
Sejong
CZ – 1 – 106
20.12.1996
Štola Přemysl
Ostrava
CZ – 1 – 107
08.12.1996
Prchal Miroslav
Sammoon
CZ – 1 – 108
08.12.1996
Sýkora Miroslav
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 109
08.12.1996
Gregořica Jan
Sejong
CZ – 1 – 110
20.12.1996
Macháň Libor
Brno
CZ – 1 – 111
20.12.1996
Vyvial Kamil
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 112
08.12.1996
Juhás Jozef
Joomuk
CZ – 1 – 113
08.12.1996
Prášil Eduard
Sejong
CZ – 1 – 114
20.12.1996
Růžička Ondřej
Kwanggae
CZ – 1 – 115
14.12.1996
Lazorová Jana
Ostrava
CZ – 1 – 116
17.04.1997
Petelák Květoslav
Toigae
CZ – 1 – 117
29.11.1997
Račan Miroslav
Pelhřimov
CZ – 1 – 118
29.11.1997
Ledvina Marek
Narama
CZ – 1 – 119
19.11.2000
Zemanec Michal
Poeun
CZ – 1 – 120
29.11.1997
Scharffová Hana
Kwanggae
CZ – 1 – 121
29.11.1997
Guřan Zdeněk
Ostrava
CZ – 1 – 122
29.11.1997
Martiník Lukáš
Sammoon
CZ – 1 – 123
29.11.1997
Šiveňová Hana
Tongil
CZ – 1 – 124
29.11.1997
Nemec Pavel
Tongil
CZ – 1 – 125
29.11.1997
Jiřincová Eva
Tongil
CZ – 1 – 126
28.06.1998
Báťa Miroslav
Pedagog
CZ – 1 – 127
29.11.1997
Pitrocha Vlastimil
Brno
CZ – 1 – 128
29.11.1997
Pesadik Michal
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 129
29.11.1997
Vaněk Lukáš
Tongil
CZ – 1 – 130
29.11.1997
Bidlasová Naděžda
Dangun
CZ – 1 – 131
29.11.1999
Šindelář Matěj
Kwanggae
CZ – 1 – 132
29.11.1997
Košátko Michal
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 133
29.11.1997
Jakůbek Ivan
Kerberos
CZ – 1 – 134
29.11.1997
Raida Martin
Sammoon
CZ – 1 – 135
29.11.1997
Gondek Frantisek
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 136
28.06.1998
Spáčil Lubomir
Kerberos
CZ – 1 – 137
28.06.1998
Vavruška Zdeněk
Gebaek
CZ – 1 – 138
28.06.1998
Šindler Petr
Gebaek Praha
CZ – 1 – 139
28.06.1998
Svobodová Kateřina
Toigae
CZ – 1 – 140
28.06.1998
Psik Tomas
Třeboň
CZ – 1 – 141
28.06.1998
Jeřábek Jakub
Hwarang
CZ – 1 – 142
28.06.1998
Kuta Bohuslav
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 143
28.06.1998
Štěpánek Petr
Kwanggae
CZ – 1 – 144
28.06.1998
Cába Dušan
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 145
28.06.1998
Homolka Jakub
Sosan
CZ – 1 – 146
28.06.1998
Tošnarová Petra
Hwarang
CZ – 1 – 147
29.09.1998
Řezáčová Martina
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 148
19.11.2000
Kubátová Věra
Kerberos
CZ – 1 – 149
29.09.1998
Vochozka Milan
Třeboň
CZ – 1 – 150
29.09.1998
Mraček Jan
Třeboň
CZ – 1 – 151
29.09.1998
Kuta Jiří
Třeboň
CZ – 1 – 152
29.09.1998
Urbánek Jaroslav
Kwanggae
CZ – 1 – 153
29.09.1998
Horkelová Anna
Ostrava
CZ – 1 – 154
03.10.1998
Kotačková Hanka
Toigae
CZ – 1 – 155
29.09.1998
Passianova Radka
Kerberos
CZ – 1 – 156
29.09.1998
Součková Martina
Gebaek Praha
CZ – 1 – 157
29.09.1998
Rehakova Dana
Kerberos
CZ – 1 – 158
29.09.1998
Brabcová Martina
Kwanggae
CZ – 1 – 159
29.09.1998
Řeháková Hana
Kerberos
CZ – 1 – 160
29.09.1998
Straka Zdeněk
Brno
CZ – 1 – 161
10.04.1998
Leiš Pavel
Tongil
CZ – 1 – 162
04.10.1998
Štorch Jakub
Toigae
CZ – 1 – 163
29.09.1998
Hevler Jan
Kwanggae
CZ – 1 – 164
29.09.1998
Urban Jaroslav
Panter
CZ – 1 – 165
29.09.1998
Muller Ladislav
Kerberos
CZ – 1 – 166
29.09.1998
Kratochvíl Jan
Dangun
CZ – 1 – 167
29.09.1998
Bryndáč Pavel
Ostrava
CZ – 1 – 168
03.10.1998
Teslík Jiří
Ostrava
CZ – 1 – 169
03.10.1998
Prchala David
Sammoon
CZ – 1 – 170
03.10.1998
Chovancik Pavel
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 171
04.10.1998
Kabaja Tomáš
Sejong
CZ – 1 – 172
03.10.1998
Svozil Libor
Ostrava
CZ – 1 – 173
03.10.1998
Opuszynski Michal
Ostrava
CZ – 1 – 174
03.10.1998
Holan Jiří
Poeun
CZ – 1 – 175
18.12.1998
Novotný Stanislav
Hwarang
CZ – 1 – 176
20.02.1999
Severa Tomas
Dangun
CZ – 1 – 177
20.02.1999
Kunstmüller Jiří
Narama
CZ – 1 – 178
20.02.1999
Pánek David
Narama
CZ – 1 – 179
20.02.1999
Tomášek Radim
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 180
20.02.1999
Kubát Jan
Hwarang
CZ – 1 – 181
20.02.1999
Chomát Antonín
Hwarang
CZ – 1 – 182
20.02.1999
Řeřicha Marek
Hwarang
CZ – 1 – 183
20.02.1999
Linhart Lukáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 184
20.02.1999
Holobrada Petr
Hwarang
CZ – 1 – 185
20.02.1999
Procházkova Lucie
Sammoon
CZ – 1 – 186
20.02.1999
Cinko Marek
Sejong
CZ – 1 – 187
03.04.2001
Steiger Marian
Kerberos
CZ – 1 – 188
03.04.1999
Koziarová Jana
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 189
03.04.1999
Svášková Anna
Poeun
CZ – 1 – 190
03.04.1999
Podpěrová Markéta
Hwarang
CZ – 1 – 191
03.04.1999
Bubeníková Lucie
Kwanggae
CZ – 1 – 192
04.12.1999
Watzková Marcela
Kerberos
CZ – 1 – 193
04.12.1999
Zeman Josef
Toigae
CZ – 1 – 194
04.12.1999
Jursa Jan
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 196
04.12.1999
Santner Otto
Dangun
CZ – 1 – 197
04.12.1999
Huy Tran Vu
Sonkal
CZ – 1 – 198
04.12.1999
Hoang Quang Huy
Sonkal
CZ – 1 – 199
04.12.1999
Bareš Pavel
Sonkal
CZ – 1 – 200
04.12.1999
Patocs Martin
Kwanggae
CZ – 1 – 201
04.12.1999
Rubeš Zdeněk
Tongil
CZ – 1 – 202
04.12.1999
Kolomaznik Pavel
Kwanggae
CZ – 1 – 203
04.12.1999
Grac Milan
Kwanggae
CZ – 1 – 203
01.01.1999
Sikora Henryk
Pardubice
CZ – 1 – 204
31.03.2000
Procházková Aneta
Toigae
CZ – 1 – 205
03.05.2000
Hrazdilová Iva
Koguryo
CZ – 1 – 206
03.05.2000
Oberreiterová Lada
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 207
14.12.2003
Pichová Jana
Toigae
CZ – 1 – 208
03.05.2000
Tihelka Kamil
Sammoon
CZ – 1 – 209
03.05.2000
Macek Frantisek
Sosan
CZ – 1 – 211
19.11.2000
Klaška Jan
Třeboň
CZ – 1 – 212
19.11.2000
Horkel Lukáš
Ostrava
CZ – 1 – 213
19.11.2000
Čeleda Tomáš
Hwarang
CZ – 1 – 214
19.11.2000
Novák Michal
Pedagog
CZ – 1 – 215
19.11.2000
Marek Petr
Pedagog
CZ – 1 – 216
19.11.2000
Vrchota Michal
Tongil
CZ – 1 – 217
19.11.2000
Havelka Jan
Pedagog
CZ – 1 – 218
19.11.2000
Holota Radek
Narama
CZ – 1 – 220
19.11.2000
Behenský Filip
Narama
CZ – 1 – 221
19.11.2000
Jarma Josef
Brno
CZ – 1 – 222
19.11.2000
Zeman Lukáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 223
19.11.2000
Holubová Karolína
Hwarang
CZ – 1 – 224
20.04.2001
Simotová Vendula
Tongil
CZ – 1 – 225
19.11.2000
Svobodová Kateřina
Brno
CZ – 1 – 226
19.11.2000
Malichová Miroslava
Brno
CZ – 1 – 227
19.11.2000
Jelinková Věra
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 228
19.11.2000
Halamová Michaela
Samil Most
CZ – 1 – 229
19.11.2000
Geberová Žaneta
Tongil
CZ – 1 – 230
20.12.2001
Hofmanová Simona
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 231
20.04.2001
Hambergerová Ilona
Hwarang
CZ – 1 – 232
20.04.2001
Havlíček Roman
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 233
20.04.2001
Steinbauer Martin
Dangun
CZ – 1 – 234
20.04.2001
Žylová Jana
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 235
18.11.2001
Vyzrál Aleš
Narama
CZ – 1 – 236
Pařík Petr
Kerberos
CZ – 1 – 237
18.11.2001
Zavadil Pavel
Sonkal
CZ – 1 – 238
18.11.2001
Bobek Tomáš
Sonkal
CZ – 1 – 239
18.11.2001
Lavický Zbyněk
Koguryo
CZ – 1 – 240
20.03.2004
Kobylarz Michal
Koguryo
CZ – 1 – 241
14.12.2003
Košátko Radek
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 244
14.12.2003
Matějka Tomáš
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 245
20.03.2004
Novohradská Deutschová Linda
Sonkal
CZ – 1 – 246
20.03.2004
Sýkorová Barbora
Sonkal
CZ – 1 – 247
20.03.2004
Kindl Jan
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 248
06.10.2002
Stirber David
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 249
06.10.2002
Šmejkal Vít
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 250
06.10.2002
Adamojurka Zdeněk
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 251
06.10.2002
Kohoutek Michal
Hwarang
CZ – 1 – 252
06.10.2002
Linhova Zora
Hwarang
CZ – 1 – 253
06.10.2002
Treybal Martin
Hwarang
CZ – 1 – 254
06.10.2002
Chládek Štěpán
Hwarang
CZ – 1 – 255
06.10.2002
Novák Vítězslav
Pedagog
CZ – 1 – 256
06.10.2002
Bischov Edwin
Pedagog
CZ – 1 – 257
06.10.2002
Žylová Irena
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 258
06.10.2002
Birkášová Kateřina
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 259
06.10.2002
Lazorik Peter
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 260
06.10.2002
Šamal Kamil
Karviná
CZ – 1 – 261
06.10.2002
Žitník Michal
Joomuk
CZ – 1 – 262
06.10.2002
Stoklasa Marek
Sammoon
CZ – 1 – 263
06.10.2002
Kratina David
Sejong
CZ – 1 – 264
06.10.2002
Pekárek Jaroslav
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 265
06.10.2002
Matějka Petr
Narama
CZ – 1 – 266
06.10.2002
Weysser Jan
Dangun
CZ – 1 – 267
06.10.2002
Stupka Petr
Dangun
CZ – 1 – 268
06.10.2002
Svoboda Jaroslav
Brno
CZ – 1 – 269
06.10.2002
Švanda Vladimír
Brno
CZ – 1 – 270
06.10.2002
Kolářová Michaela
Sosan
CZ – 1 – 271
06.10.2002
Sobotková Květuše
Sosan
CZ – 1 – 272
06.10.2002
Šibalová Dana
Toigae
CZ – 1 – 273
06.10.2002
Stráníková Zuzana
Toigae
CZ – 1 – 274
06.10.2002
Hasík Juraj
Třeboň
CZ – 1 – 275
20.03.2004
Štětina Jiří
Tongil
CZ – 1 – 277
20.03.2004
Hasík Petr
Třeboň
CZ – 1 – 278
20.03.2004
Kutílek Petr
Dangun
CZ – 1 – 279
22.06.2003
Merksbauerová Aneta
Hwarang
CZ – 1 – 280
20.03.2004
Morávková Aneta
Kerberos
CZ – 1 – 281
20.03.2004
Knap Jiří
Silla
CZ – 1 – 282
22.06.2003
Šípal Ivan
Dangun
CZ – 1 – 283
22.06.2003
Belinger Jan
Toigae
CZ – 1 – 284
22.06.2003
Mikeš Zdeněk
Velešín
CZ – 1 – 285
22.06.2003
Táborská Žaneta
Třeboň
CZ – 1 – 286
22.06.2003
Novotná Lenka
Sosan
CZ – 1 – 287
22.06.2003
Taufer Tomáš
Sosan
CZ – 1 – 288
22.06.2003
Martinovsky Jan
Toigae
CZ – 1 – 288
22.06.2003
Salášek Pavel
Sosan
CZ – 1 – 289
22.06.2003
Kremsa Petr
Narama
CZ – 1 – 290
14.12.2003
Mašek Daniel
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 291
14.12.2003
Blahuta Martin
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 292
14.12.2003
Charvát Pavel
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 293
14.12.2003
Svitek Martin
Sonkal
CZ – 1 – 294
14.12.2003
Krystek Milan
Narama
CZ – 1 – 295
14.12.2003
Dalecký Lukáš
Brno
CZ – 1 – 296
14.12.2003
Plaček Aleš
Ostrava
CZ – 1 – 297
14.12.2003
Vlček Matěj
Ostrava
CZ – 1 – 298
14.12.2003
Chaloupka Jan ml.
Tongil
CZ – 1 – 299
20.03.2004
Novotný David
Koguryo
CZ – 1 – 300
20.03.2004
Jelečková Pavla
Koguryo
CZ – 1 – 301
20.03.2004
Morkovcová Edita
Silla
CZ – 1 – 302
20.03.2004
Čížková Kateřina
Narama
CZ – 1 – 303
20.03.2004
Boková Kateřina
Tongil
CZ – 1 – 304
20.03.2004
Kolmanová Lucie
Sonkal
CZ – 1 – 305
20.03.2004
Dufka Petr
Ostrava
CZ – 1 – 306
20.03.2004
Kuba Tomáš
Koguryo
CZ – 1 – 307
13.06.2004
Novák Martin
Kerberos
CZ – 1 – 308
13.06.2004
Veselý Ondřej
Kerberos
CZ – 1 – 309
13.06.2004
Pěkný Radek
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 310
13.06.2004
Chaloupka Jan st.
Tongil
CZ – 1 – 311
13.06.2004
Lachout Tomáš
Dangun
CZ – 1 – 312
13.06.2004
Pachl Daniel
Dangun
CZ – 1 – 313
13.06.2004
Freisleben David
Kerberos
CZ – 1 – 314
05.12.2004
Kolář Radek
Pardubice
CZ – 1 – 315
05.12.2004
Thun Tomáš st.
Pardubice
CZ – 1 – 316
05.12.2004
Císař Aleš
Velešín
CZ – 1 – 317
05.12.2004
Jeřábek František
Velešín
CZ – 1 – 318
05.12.2004
Komrska Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 319
05.12.2004
Nádvorník Marek
Hwarang
CZ – 1 – 320
05.12.2004
Gacková Patricie
Hwarang
CZ – 1 – 321
05.12.2004
Weigertová Soňa
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 322
05.12.2004
Weigertová Martina
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 323
05.12.2004
Ježová Alena
Ostrava
CZ – 1 – 324
05.12.2004
Adamusová Sylva
Ostrava
CZ – 1 – 325
05.12.2004
Samussev Vladimír
Kerberos
CZ – 1 – 326
05.12.2004
Chmel Stanislav
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 327
19.03.2005
Šesták Přemysl
Tongil
CZ – 1 – 328
19.03.2005
Hubáček Petr
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 329
19.03.2005
Vinárková Lucie
Brno
CZ – 1 – 330
19.03.2005
Gavlas Filip
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 331
19.03.2005
Kovaříková Markéta
Ostrava
CZ – 1 – 332
15.07.2006
Kulikov Slavek
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 333
26.06.2005
Richter František
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 334
26.06.2005
Ryba Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 335
26.06.2005
Wimmer Ladislav
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 336
26.06.2005
Jirsa Jan
Třeboň
CZ – 1 – 337
26.06.2005
Vrbka Vladimír
Třeboň
CZ – 1 – 338
26.06.2005
Císařová Hana
Velešín
CZ – 1 – 339
26.06.2005
Lobaz Petr
Narama
CZ – 1 – 340
26.06.2005
Kebrlová Martina
Narama
CZ – 1 – 341
26.06.2005
Krásný Jiří
Narama
CZ – 1 – 342
26.06.2005
Robejšková Hana
Narama
CZ – 1 – 343
26.06.2005
Mazurová Jana
Narama
CZ – 1 – 344
26.06.2005
Gottwald Martin
Karviná
CZ – 1 – 345
18.12.2005
Pietrowski Kamil
Karviná
CZ – 1 – 346
18.12.2005
Holcová Martina
Samil Most
CZ – 1 – 347
18.12.2005
Kaše Jiří
Panter
CZ – 1 – 348
18.12.2005
Polívková Anna
Panter
CZ – 1 – 349
18.12.2005
Kavalír Vít
Tongil
CZ – 1 – 350
18.12.2005
Pour Václav
Tongil
CZ – 1 – 351
18.12.2005
Adamcová Kateřina
Kwangmyong
CZ – 1 – 352
18.12.2005
Šípková Martina
Kwangmyong
CZ – 1 – 353
18.12.2005
Linc Petr
Brno
CZ – 1 – 354
18.12.2005
Mudrák Jiří
Brno
CZ – 1 – 355
18.12.2005
Maňas Vojtěch
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 356
18.12.2005
Petráň Miroslav
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 357
18.12.2005
Picmausová Jana
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 358
18.12.2005
Legner Petr
Sonkal
CZ – 1 – 359
24.06.2006
Legner Lukáš
Sonkal
CZ – 1 – 360
24.06.2006
Sopr Václav
Panter
CZ – 1 – 361
24.06.2006
Bartoš Zbyněk
Pardubice
CZ – 1 – 362
24.06.2006
Kratochvíl Adam
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 363
24.06.2006
Ondruško Ondřej
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 364
24.06.2006
Červená Lia
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 365
24.06.2006
Klepikov Alexandr
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 366
24.06.2006
Prát Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 367
24.06.2006
Oniščenko Denis
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 368
24.06.2006
Křenovská Barbora
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 369
24.06.2006
Vrba Martin
Velešín
CZ – 1 – 370
24.06.2006
Rouha Milan
Velešín
CZ – 1 – 371
24.06.2006
Konečná Andrea
Ostrava
CZ – 1 – 372
15.07.2006
Kolářová Kateřina
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 373
15.07.2006
Homolka Jiří
Třeboň
CZ – 1 – 374
15.07.2006
Koziar Radim
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 375
15.07.2006
Kunz Lumír
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 376
15.07.2006
Šesták Jan
Tongil
CZ – 1 – 377
15.07.2006
Jungwirth Tomáš
Tongil
CZ – 1 – 378
15.07.2006
Velebil Lukáš
Dangun
CZ – 1 – 379
15.07.2006
Řádek Zdeněk
Dangun
CZ – 1 – 380
15.07.2006
Pešek Jakub
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 381
15.07.2006
Drábek Daniel
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 382
15.07.2006
Mojdlová Markéta
Karviná
CZ – 1 – 383
15.07.2006
Mokrosch Ondřej
Joomuk
CZ – 1 – 384
16.12.2006
Novák Aleš
Pardubice
CZ – 1 – 385
16.12.2006
Konár Jan
Sonkal
CZ – 1 – 386
16.12.2006
Konár Filip
Sonkal
CZ – 1 – 387
16.12.2006
Polakov Jiří
Brno
CZ – 1 – 388
16.12.2006
Svoboda Martin
Ostrava
CZ – 1 – 389
16.12.2006
Horkel Tomáš
Ostrava
CZ – 1 – 390
16.12.2006
Závodný Jakub
Ostrava
CZ – 1 – 391
16.12.2006
Hanák Roman
Brno
CZ – 1 – 392
16.12.2006
Duy Le Duc
Brno
CZ – 1 – 393
16.12.2006
Císař Jiří
Velešín
CZ – 1 – 394
16.12.2006
Prokeš Milan
Velešín
CZ – 1 – 395
16.12.2006
Linhart Radim
Velešín
CZ – 1 – 396
16.12.2006
Kofroň Jiří
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 397
16.12.2006
Mašek Pavel
Koguryo
CZ – 1 – 398
16.12.2006
Kapička Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 399
16.12.2006
Kabelka Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 400
16.12.2006
Tuzar Patrik
Panter
CZ – 1 – 401
16.12.2006
Subera Daniel
Panter
CZ – 1 – 402
16.12.2006
Kudláček Jan
Pardubice
CZ – 1 – 403
16.12.2006
Sequensová Aneta
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 404
16.12.2006
Veverková Nikola
Brno
CZ – 1 – 405
16.12.2006
Kajzar Alan
Ostrava
CZ – 1 – 406
16.12.2006
Liška Vojtěch
Ostrava
CZ – 1 – 407
16.12.2006
Cahlík Tomáš
Ostrava
CZ – 1 – 408
16.12.2006
Soldán Marek
Joomuk
CZ – 1 – 409
16.12.2006
Pavlík Zbyněk
Joomuk
CZ – 1 – 410
16.12.2006
Mohyla Daniel
Joomuk
CZ – 1 – 411
16.12.2006
Pösinger Josef
Kwangmyong
CZ – 1 – 413
24.06.2007
Chotěbor Petr
Kwangmyong
CZ – 1 – 414
24.06.2007
Kašová Jana
Panter
CZ – 1 – 415
24.06.2007
Votápek Jiří
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 416
24.06.2007
Labík Jan
Toigae
CZ – 1 – 417
24.06.2007
Heydušek Marcel
Silla
CZ – 1 – 418
24.06.2007
Kouřilová Veronika
Silla
CZ – 1 – 419
24.06.2007
Beránek Aleš
Toigae
CZ – 1 – 420
24.06.2007
Procházka Štěpán
Toigae
CZ – 1 – 421
24.06.2007
Procházka Martin
Toigae
CZ – 1 – 422
24.06.2007
Stránský Jan
Toigae
CZ – 1 – 423
24.06.2007
Koval Libor
Ostrava
CZ – 1 – 424
24.06.2007
Dekan Martin
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 425
24.06.2007
Poloch Radim
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 426
24.06.2007
Koloničná Jana
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 427
24.06.2007
Kristalas Dimitris
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 428
24.06.2007
Vrchovecký Jan
Opava
CZ – 1 – 429
24.06.2007
Tietz Marek
Opava
CZ – 1 – 430
24.06.2007
Linhart Josef
Karviná
CZ – 1 – 431
23.09.2007
Gorgolová Zuzana
Karviná
CZ – 1 – 432
01.01.2008
Krubová Zuzana
Koguryo
CZ – 1 – 433
23.09.2007
Šimeček Filip
Naeryo Chagi
CZ – 1 – 434
23.09.2007
Kupčák Petr
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 435
23.09.2007
Pešák Rostislav
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 436
23.09.2007
Hemerová Aneta
Sonkal
CZ – 1 – 437
23.09.2013
Grodová Adéla
Opava
CZ – 1 – 438
23.09.2007
Pösingerová Anna
Kwangmyong
CZ – 1 – 439
23.09.2007
Lacíková Lucie
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 440
16.12.2007
Mráček Miroslav
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 441
16.12.2007
Veselý Dalibor
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 442
16.12.2007
Bartizal Jaroslav
Velešín
CZ – 1 – 443
16.12.2007
Rolník Marian-Daniel
Velešín
CZ – 1 – 444
16.12.2007
Pavlásková Lucie
Joomuk
CZ – 1 – 445
16.12.2007
Weizerová Kateřina
Joomuk
CZ – 1 – 446
16.12.2007
Málek Michal
Koguryo
CZ – 1 – 447
16.12.2007
Junová Monika
Sonkal
CZ – 1 – 448
16.12.2007
Chaloupka Zdeněk st
Třeboň
CZ – 1 – 449
16.12.2007
Hasíková Viera
Třeboň
CZ – 1 – 450
16.12.2007
Štefl Jan
Třeboň
CZ – 1 – 451
16.12.2007
Štefl Pavel
Třeboň
CZ – 1 – 452
16.12.2007
Seménková Lenka
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 453
28.03.2008
Ležák Jan
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 454
28.03.2008
Valášek Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 455
28.03.2008
Loupal Pavel
Sonkal
CZ – 1 – 456
04.05.2009
Vatechová Ivana
Silla
CZ – 1 – 457
28.03.2008
Pecina Petr
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 458
28.03.2008
Mráčková Michaela
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 459
28.03.2008
Veselý Viktor
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 460
28.03.2008
Danilin Nikita
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 461
28.03.2008
Šteiger Jan
Silla
CZ – 1 – 462
28.03.2008
Haisová Jitka
Silla
CZ – 1 – 463
03.08.2008
Kokášová Veronika
Silla
CZ – 1 – 464
03.08.2008
Král Jan
Silla
CZ – 1 – 465
03.08.2008
Novotný Jakub
Silla
CZ – 1 – 466
03.08.2008
Hrubá Blanka
Silla
CZ – 1 – 467
03.08.2008
Součková Lenka
Pardubice
CZ – 1 – 468
03.08.2008
Fojtů Jan
Ostrava
CZ – 1 – 469
03.08.2008
Jacko Karel
Dangun
CZ – 1 – 470
03.08.2008
Seménková Jitka
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 471
03.08.2008
Kuklíková Michaela
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 472
03.08.2008
Groll Jiří
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 473
03.08.2008
Kačírek Milan
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 474
03.08.2008
Kučerová Ivana
Panter
CZ – 1 – 475
03.08.2008
Bílek Stanislav
Gebaek
CZ – 1 – 476
04.05.2009
Bína Tomáš
Dangun
CZ – 1 – 477
04.05.2009
Tolde Ondřej
Dangun
CZ – 1 – 478
04.05.2009
Vacík Josef
Tongil
CZ – 1 – 479
04.05.2009
Kubricht Jaroslav
Sonkal
CZ – 1 – 480
04.05.2009
Beneš Martin
Sonkal
CZ – 1 – 481
04.05.2009
Měřínská Tereza
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 482
04.05.2009
Sporek Jakub
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 483
04.05.2009
Formánková Sylvie
Brno
CZ – 1 – 484
04.05.2009
Boháčková Jana
Brno
CZ – 1 – 485
04.05.2009
Martincová Iva
Brno
CZ – 1 – 486
04.05.2009
Macháček Jiří
Brno
CZ – 1 – 487
04.05.2009
Hrabalová Simona
Brno
CZ – 1 – 488
04.05.2009
Fróhlichová Petra
Joomuk
CZ – 1 – 489
04.05.2009
Mokroschová Anna
Joomuk
CZ – 1 – 490
04.05.2009
Válková Kateřina
Ostrava
CZ – 1 – 491
04.05.2009
Pavlásek Michal
Joomuk
CZ – 1 – 492
04.05.2009
Majerová Monika
Joomuk
CZ – 1 – 493
04.05.2009
Kosík Martin
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 494
04.05.2009
Kaštánek Jaroslav
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 495
02.08.2009
Hradcová Ivana
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 496
02.08.2009
Münch Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 497
02.08.2009
Laš Vladimír
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 498
02.08.2009
Paláčková Beáta
Opava
CZ – 1 – 499
02.08.2009
Židek Martin
Opava
CZ – 1 – 500
02.08.2009
Zejda Pavel
Koguryo
CZ – 1 – 501
02.08.2009
Formánek Jan
Brno
CZ – 1 – 502
02.08.2009
Sedláček Martin
Toigae
CZ – 1 – 503
02.08.2009
Štochl Michal
Toigae
CZ – 1 – 504
02.08.2009
Chábera Ondřej
Silla
CZ – 1 – 505
02.08.2009
Španingerová Zuzana
Velešín
CZ – 1 – 506
20.12.2009
Rouhová Petra
Velešín
CZ – 1 – 507
20.12.2009
Kysela Tomáš
Velešín
CZ – 1 – 508
20.12.2009
Šmíd Pavel
Velešín
CZ – 1 – 509
20.12.2009
Macháň jun. Libor
Brno
CZ – 1 – 510
17.12.2009
Lienerová Lucie
Brno
CZ – 1 – 511
17.12.2009
Míka Petr
Brno
CZ – 1 – 512
06.12.2009
Janíková Lucie
Opava
CZ – 1 – 513
06.12.2009
Pavlík Roman
Ostrava
CZ – 1 – 514
06.12.2009
Suder Michal
Ostrava
CZ – 1 – 515
06.12.2009
Rýgl Pavel
Ostrava
CZ – 1 – 516
06.12.2009
Svoboda Patrik
Ostrava
CZ – 1 – 517
06.12.2009
Majner Luboš
Narama
CZ – 1 – 518
20.12.2009
Hajšman Jan
Narama
CZ – 1 – 519
20.12.2009
Zumrová Aneta
Toigae
CZ – 1 – 520
20.12.2009
Přibyl Martin
Gebaek
CZ – 1 – 521
20.12.2009
Šádková Lucie
Gebaek
CZ – 1 – 522
20.12.2009
Kormoš Ondřej
Gebaek
CZ – 1 – 523
20.12.2009
Vysoudilová Barbora
Třeboň
CZ – 1 – 524
20.12.2009
Pravdová Kristýna
Sonkal
CZ – 1 – 525
20.12.2009
Hvězda Martin
Silla
CZ – 1 – 526
20.12.2009
Kopecká Martina
Silla
CZ – 1 – 527
20.12.2009
Veverka Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 528
20.12.2009
Kaděra Jan
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 531
20.02.2010
Hudková Kristýna
Sonkal
CZ – 1 – 534
20.02.2010
Novotný Jan
Brno
CZ – 1 – 535
20.02.2010
Malý Ondřej
Dangun
CZ – 1 – 536
20.02.2010
Svoboda Zdeněk
Pardubice
CZ – 1 – 537
01.08.2010
Pikal Aleš
Dangun
CZ – 1 – 538
01.08.2010
Melecký Jiří
Opava
CZ – 1 – 539
01.08.2010
Svoboda Milan
Gebaek
CZ – 1 – 540
01.08.2010
Vodička Tomáš
Sonkal
CZ – 1 – 541
01.08.2010
Kollár Jan
Joomuk
CZ – 1 – 542
01.08.2010
Matějka Lukáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 543
01.08.2010
Varga Petr
Gebaek
CZ – 1 – 544
01.08.2010
Mojžíšek Marek
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 545
01.08.2010
Radina Jan
Silla
CZ – 1 – 546
01.08.2010
Richterová Eliška
Gebaek
CZ – 1 – 547
01.08.2010
Kovář Jan
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 548
01.08.2010
Onderka Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 549
01.08.2010
Čehovský Andreas
Brno
CZ – 1 – 550
12.12.2010
Fackenbergová Dominika
Brno
CZ – 1 – 551
12.12.2010
Valášek Timotheos
Brno
CZ – 1 – 552
12.12.2010
Kulhánek Jiří
Třeboň
CZ – 1 – 553
12.12.2010
Cigna Ludvík
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 554
12.12.2010
Schacherlová Ivana
Tongil
CZ – 1 – 555
12.12.2010
Kyrych Lukáš
Brno
CZ – 1 – 556
12.12.2010
Ženatík Oliver
Karviná
CZ – 1 – 557
12.12.2010
Mikeš Patrik
Koguryo
CZ – 1 – 558
12.12.2010
Josková Aneta
Gebaek
CZ – 1 – 559
12.12.2010
Hušek Ondřej
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 560
12.12.2010
Brabenec Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 561
12.12.2010
Kolář Jakub
Tongil
CZ – 1 – 562
12.12.2010
Podroužek Michal
Gebaek
CZ – 1 – 563
12.12.2010
Miketová Petra
Ostrava
CZ – 1 – 564
12.12.2010
Smolka Robin
Ostrava
CZ – 1 – 565
12.12.2010
Zacharuk Michal
Sonkal
CZ – 1 – 566
12.12.2010
Kolář Josef
Tongil
CZ – 1 – 567
12.12.2010
Šnábl Pavel
Sonkal
CZ – 1 – 568
12.12.2010
Chamrádová Nela
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 569
12.12.2010
Švajner Filip
Narama
CZ – 1 – 570
12.12.2010
Šídlo Jan
Narama
CZ – 1 – 571
12.12.2010
Mojžišová Lenka
Třeboň
CZ – 1 – 572
12.12.2010
Hloušková Lada
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 573
12.12.2010
Fojtů Karel
Ostrava
CZ – 1 – 574
12.12.2010
Herma Tomáš
Toigae
CZ – 1 – 575
08.04.2011
Mrzena Pavel
Velešín
CZ – 1 – 576
08.04.2011
Lang Jiří
Brno
CZ – 1 – 577
08.04.2011
Podholová Kristýna
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 578
08.04.2011
Drdák Jakub
Velešín
CZ – 1 – 579
08.04.2011
Rouha Vojtěch
Velešín
CZ – 1 – 580
08.04.2011
Římanová Michaela
Ostrava
CZ – 1 – 581
08.04.2011
Fůs Michal
Ostrava
CZ – 1 – 582
08.04.2011
Heřmánek Jakub
Silla
CZ – 1 – 583
08.04.2011
Heřmánek Jan
Silla
CZ – 1 – 584
08.04.2011
Sikáček David
Silla
CZ – 1 – 585
08.04.2011
Opálka Jan
Velešín
CZ – 1 – 586
08.04.2011
Boček Lukáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 587
31.07.2011
Tekverk Daniel
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 588
31.07.2011
Nahodilová Barbora
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 589
31.07.2011
Doležel Marek
Dangun
CZ – 1 – 590
31.07.2011
Kopečný Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 591
31.07.2011
Karpíšek Jiří
Dangun
CZ – 1 – 592
31.07.2011
Gerlichová Ludmila
Milovice
CZ – 1 – 593
31.07.2011
Švábik Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 594
31.07.2011
Šilha Petr
Dangun
CZ – 1 – 595
31.07.2011
Kosan Jiří
Dangun
CZ – 1 – 596
31.07.2011
Radina Petr
Silla
CZ – 1 – 597
11.12.2011
Uhlík Roman
Silla
CZ – 1 – 598
11.12.2011
Beneš Vítězslav
Silla
CZ – 1 – 599
11.12.2011
Tošovský Martin
Gebaek
CZ – 1 – 600
11.12.2011
Chaloupka Zdeněk ml.
Třeboň
CZ – 1 – 601
11.12.2011
Veverková Natálie
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 602
11.12.2011
Vavrinec Michal
Silla
CZ – 1 – 603
11.12.2011
Krejzl Chris
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 604
11.12.2011
Moravec Ivo
Silla
CZ – 1 – 605
11.12.2011
Kuna Mikuláš
Silla
CZ – 1 – 606
11.12.2011
Poes Tomáš
Třeboň
CZ – 1 – 607
11.12.2011
Šíhovec Pavel
Velešín
CZ – 1 – 608
01.04.2012
Chaloupková Petra
Nomo
CZ – 1 – 609
01.04.2012
Sluka Dominik
Velešín
CZ – 1 – 610
01.04.2012
Kortan Petr
Pardubice
CZ – 1 – 611
01.04.2012
Březina Pavel
Brno
CZ – 1 – 612
01.04.2012
Valtera Jakub
Pardubice
CZ – 1 – 613
01.04.2012
Dlouhá Barbora
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 614
01.04.2012
Moravcová Adéla
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 615
01.04.2012
Huml Jiří
Sonkal
CZ – 1 – 616
01.04.2012
Hanák Petr
Pardubice
CZ – 1 – 617
01.04.2012
Tuscherová Barbora
Třeboň
CZ – 1 – 618
01.04.2012
Nevludová Anna
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 619
01.04.2012
Svoboda Matěj
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 620
01.04.2012
Pantlík Dalibor
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 621
01.04.2012
Rýdlová Karolína
Gebaek
CZ – 1 – 622
01.04.2012
Baranová Marina
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 623
01.04.2012
Sluka Radek
Velešín
CZ – 1 – 624
01.04.2012
Sluka Lukáš
Velešín
CZ – 1 – 624
01.04.2012
Novotný Petr
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 625
01.04.2012
Škrdla Milan
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 626
05.08.2012
Bauerová Hana
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 627
05.08.2012
Syblíková Anna
Milovice
CZ – 1 – 628
05.08.2012
Ondráček Robert
Velešín
CZ – 1 – 629
05.08.2012
Pochtiol Jan
Karviná
CZ – 1 – 630
05.08.2012
Madej Martin
Karviná
CZ – 1 – 631
05.08.2012
Hüttner František
Velešín
CZ – 1 – 632
05.08.2012
Sebastiao Richard
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 633
05.08.2012
Malý Dominik
Ilkyok
CZ – 1 – 634
05.08.2012
Hanischová Marie
Karviná
CZ – 1 – 635
05.08.2012
Hůda Jan
Velešín
CZ – 1 – 636
05.08.2012
Straka Dominik
Gebaek
CZ – 1 – 637
09.12.2012
Dvořák Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 638
09.12.2012
Zejval Tomáš
Gebaek
CZ – 1 – 639
09.12.2012
Tranová Samanta
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 640
09.12.2012
Müller Filip
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 641
09.12.2012
Betuštiaková Anna
Třeboň
CZ – 1 – 642
09.12.2012
Bátrla Michael
Ilkyok
CZ – 1 – 643
09.12.2012
Zörkler Michal
Gebaek
CZ – 1 – 644
09.12.2012
Holečková Veronika
Sonkal
CZ – 1 – 645
09.12.2012
Zejval Vojtěch
Gebaek
CZ – 1 – 646
09.12.2012
Strnad David
Tongil
CZ – 1 – 647
09.12.2012
Munkhbaatar Munkhtaivan
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 648
09.12.2012
Bříza David
Tongil
CZ – 1 – 649
09.12.2012
Betuštiak Miroslav
Třeboň
CZ – 1 – 650
09.12.2012
Benešová Eliška
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 651
14.04.2013
Buchtová Barbora
Brno
CZ – 1 – 652
14.04.2013
Chlebek David
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 653
14.04.2013
Maříková Miroslava
Tongil
CZ – 1 – 654
14.04.2013
Kopecký David
Silla
CZ – 1 – 655
14.04.2013
Škopková Veronika
Tongil
CZ – 1 – 656
14.04.2013
Pavlík Jan
Tongil
CZ – 1 – 657
14.04.2013
Geyer Jakub
Tongil
CZ – 1 – 658
14.04.2013
Janda Pavel
Narama
CZ – 1 – 659
14.04.2013
Kundela Petr
Koguryo
CZ – 1 – 660
14.04.2013
Pliska Lubomír
Brno
CZ – 1 – 661
25.05.2013
Matoušek Rudolf
Koguryo
CZ – 1 – 662
25.05.2013
Olesz Vladislav
Ostrava
CZ – 1 – 663
25.05.2013
Peterek Tomáš
Ostrava
CZ – 1 – 664
25.05.2013
Talacek Robin
Ostrava
CZ – 1 – 665
25.05.2013
Lampartová Andrea
Kangsong
CZ – 1 – 666
25.05.2013
Fryštacký Milan
Ostrava
CZ – 1 – 667
25.05.2013
Maier Marek
Joomuk
CZ – 1 – 668
25.05.2013
Kostura Radim
Joomuk
CZ – 1 – 669
25.05.2013
Preis Rudolf
Brno
CZ – 1 – 670
25.05.2013
Popelová Kristýna
Brno
CZ – 1 – 671
25.05.2013
Ondráček Tomáš
Brno
CZ – 1 – 672
25.05.2013
Klomfar Ladislav
Nomo
CZ – 1 – 673
04.08.2013
Vasserbauer Radek
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 674
04.08.2013
Sklenář Zdeněk
Ostrava
CZ – 1 – 675
04.08.2013
Chaloupková Renáta
Nomo
CZ – 1 – 676
04.08.2013
Jindra Kristián
Toigae
CZ – 1 – 677
04.08.2013
Hradílková Eliška
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 678
04.08.2013
Slaba Martin
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 679
04.08.2013
Lobík Lukáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 680
04.08.2013
Mandáková Tereza
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 681
04.08.2013
Cigna Leonard
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 682
04.08.2013
Růženec Jakub
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 683
04.08.2013
Janeček Petr
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 684
08.12.2013
Trundová Mária
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 685
08.12.2013
Zadražilová Renata
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 686
08.12.2013
Tulach Jan
Narama
CZ – 1 – 687
08.12.2013
Huda Tomáš
Narama
CZ – 1 – 688
08.12.2013
Balážia Michal
Brno
CZ – 1 – 689
08.12.2013
Dvořáček Jan
Sonkal
CZ – 1 – 690
08.12.2013
Uher David
Brno
CZ – 1 – 691
08.12.2013
Burdová Monika
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 692
08.12.2013
Jonšta Jakub
Karviná
CZ – 1 – 693
08.12.2013
Doležel Štěpán
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 694
08.12.2013
Zimmermannová Kateřina
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 695
08.12.2013
Santnerová Sára
Dangun
CZ – 1 – 696
08.12.2013
Novák Jiří
Sonkal
CZ – 1 – 697
08.12.2013
Yatsuk Maxim
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 698
08.12.2013
Tranová Jennifer
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 699
08.12.2013
Černovská Veronika
Silla
CZ – 1 – 700
02.03.2014
Křivánek Daniel
Ilkyok
CZ – 1 – 701
02.03.2014
Benešová Marie
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 702
02.03.2014
Benešová Štěpánka
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 703
02.03.2014
Kučera Pavel
Panter
CZ – 1 – 704
02.03.2014
Veverka Lukáš
Sonkal
CZ – 1 – 705
02.03.2014
Matoušek Jiří
Koguryo
CZ – 1 – 706
02.03.2014
Sotolář Tomáš
Koguryo
CZ – 1 – 707
02.03.2014
Čapek René
Sonkal
CZ – 1 – 708
02.03.2014
Kratochvíl Miroslav
Velešín
CZ – 1 – 709
02.03.2014
Kameník Josef
Kerberos
CZ – 1 – 710
02.03.2014
Svoboda Ondřej
Dangun
CZ – 1 – 711
27.07.2014
Hvězdová Pavla
Hwarang
CZ – 1 – 712
27.07.2014
Žilinská Tereza
Sonkal
CZ – 1 – 713
27.07.2014
Kuš Dominik
Dangun
CZ – 1 – 714
27.07.2014
Benediktová Vendula
Sonkal
CZ – 1 – 715
27.07.2014
Karpíšková Kateřina
Dangun
CZ – 1 – 716
27.07.2014
Roun Tomáš
Ohdokwan
CZ – 1 – 717
27.07.2014
Štípek Petr
Ohdokwan
CZ – 1 – 718
27.07.2014
Ranoš David
Kangsong
CZ – 1 – 719
27.07.2014
Ostatnický Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 720
27.07.2014
Sedlák Jiří
Třeboň
CZ – 1 – 721
14.12.2014
Ryček Jakub
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 722
14.12.2014
Seménková Hana
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 723
14.12.2014
Friedl Martin
Brno
CZ – 1 – 724
14.12.2014
Lackinger Alois
Velešín
CZ – 1 – 725
14.12.2014
Kůstová Iva
Ilkyok
CZ – 1 – 726
14.12.2014
Betuštiaková Ema
Třeboň
CZ – 1 – 727
14.12.2014
Zíková Hana
Opava
CZ – 1 – 728
14.12.2014
Zíková Kateřina
Opava
CZ – 1 – 729
14.12.2014
Novák Jan
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 730
14.12.2014
Máchová Eliška
Třeboň
CZ – 1 – 731
14.12.2014
Houdek Matěj
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 732
14.12.2014
Dušánek Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 733
14.12.2014
Čurdová Anežka Viktorie
Třeboň
CZ – 1 – 734
14.12.2014
Molnár Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 735
14.12.2014
Mládek Antonín
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 736
18.04.2015
Štekerová Tereza
Sonkal
CZ – 1 – 737
18.04.2015
Povýšil David
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 738
18.04.2015
Müller Jan
Karviná
CZ – 1 – 739
18.04.2015
Hub Ondřej
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 740
18.04.2015
Crlík Daniel
Brno
CZ – 1 – 741
18.04.2015
Holba Radek
Brno
CZ – 1 – 742
18.04.2015
Bureš Martin
Sabom
CZ – 1 – 743
18.04.2015
Čermák Dominik
Panter
CZ – 1 – 744
26.07.2015
Názlerová Eva
Panter
CZ – 1 – 745
26.07.2015
Kalabis Tomáš
Dangun
CZ – 1 – 746
26.07.2015
Frič Lukáš
Tongil
CZ – 1 – 747
26.07.2015
Hudeček Jindřich
Kangsong
CZ – 1 – 748
26.07.2015
Pospíšil Jan
Tongil
CZ – 1 – 749
26.07.2015
Strejček Josef
Raptor
CZ – 1 – 750
26.07.2015
Dvořáčková Olga
Tongil
CZ – 1 – 751
26.07.2015
Čutka Jan
Tongil
CZ – 1 – 752
26.07.2015
Radmanovičová Maria
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 753
26.07.2015
Krumpl Štěpán
Ohdokwan
CZ – 1 – 754
13.12.2015
Bluchová Vendula
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 755
13.12.2015
Tomeš Jiří
Ohdokwan
CZ – 1 – 756
13.12.2015
Hrstková Lenka
Sonkal
CZ – 1 – 757
13.12.2015
Foldyna Vojtěch
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 758
13.12.2015
Jíchová Petra
Silla
CZ – 1 – 759
13.12.2015
Špytková Michaela
Gebaek
CZ – 1 – 760
13.12.2015
Landsinger Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 761
13.12.2015
Veselý Václav
Velešín
CZ – 1 – 762
13.12.2015
Willimetz Robert
Kerberos
CZ – 1 – 763
13.12.2015
Žaloudek Marek
Silla
CZ – 1 – 764
13.12.2015
Hladík Ondřej
Kerberos
CZ – 1 – 765
13.12.2015
Profant Jan
Třeboň
CZ – 1 – 766
13.12.2015
Záhejský Radek
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 767
13.12.2015
Horváth Michal
Silla
CZ – 1 – 768
13.12.2015
Pavelka Zdeněk
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 769
13.12.2015
Kondelík Ondřej
Ohdokwan
CZ – 1 – 770
13.12.2015
Matzner Vlastimil
Kangsong
CZ – 1 – 771
13.12.2015
Tůma František
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 772
13.12.2015
Petrášek Petr
Velešín
CZ – 1 – 773
13.12.2015
Postl Ondřej
Pedagog
CZ – 1 – 774
02.04.2016
Kotásková Barbora
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 775
02.04.2016
Kliment Jiří
Tongil
CZ – 1 – 776
02.04.2016
Pokorná Nicole
Silla
CZ – 1 – 777
02.04.2016
Kindl Herbert
Sonkal
CZ – 1 – 778
21.05.2016
Dajbych Vaclav
Kerberos
CZ – 1 – 779
21.05.2016
Poklopová Aneta
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 780
07.08.2016
Macháčková Tereza
Panter
CZ – 1 – 781
07.08.2016
Králová Marie
Panter
CZ – 1 – 782
07.08.2016
Krušinová Jana
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 783
13.08.2016
Flachsová Jindřiška
Nomo
CZ – 1 – 784
13.08.2016
Deingruber Ondřej
Ostrava
CZ – 1 – 785
13.08.2016
Žilák Marián
Toigae
CZ – 1 – 786
13.08.2016
Kůs Pavel
Namu
CZ – 1 – 787
13.08.2016
Černý Miroslav
Namu
CZ – 1 – 788
13.08.2016
Benedikt Michal
Namu
CZ – 1 – 789
13.08.2016
Hodouš Daniel
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 790
11.12.2016
Svátek Martin
Ohdokwan
CZ – 1 – 791
11.12.2016
Snížková Vendula
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 792
11.12.2016
Loudová Petra
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 793
11.12.2016
Vojta Michal
Třeboň
CZ – 1 – 794
11.12.2016
Novák Miroslav
Sonkal
CZ – 1 – 795
11.12.2016
Kočiš Radek
Kerberos
CZ – 1 – 796
11.12.2016
Svoboda Tomáš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 797
11.12.2016
Skalický Petr
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 798
11.12.2016
Anděl Petr
Dangun
CZ – 1 – 799
08.04.2017
Hladki Michal
Dangun
CZ – 1 – 800
08.04.2017
Kropáč Vojtěch
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 801
08.04.2017
Martiník Lukáš
Opava
CZ – 1 – 802
08.04.2017
Tvardek Jakub
Karviná
CZ – 1 – 803
08.04.2017
Šebestová Barbora
Karviná
CZ – 1 – 804
08.04.2017
Zachrdla Jan
Milovice
CZ – 1 – 805
08.04.2017
Pastorek Adam
Sonkal
CZ – 1 – 806
21.05.2017
Koutský Jakub
Pardubice
CZ – 1 – 807
21.05.2017
Hlavinka Radek
Pardubice
CZ – 1 – 808
21.05.2017
Miler Jan
Toigae
CZ – 1 – 809
21.05.2017
Ropek Jiří
Pardubice
CZ – 1 – 810
21.05.2017
Pavelka Vojtěch
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 811
30.07.2017
Fuxová Eliška
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 812
30.07.2017
Kubátová Adéla
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 813
30.07.2017
Koubková Magdaléna
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 814
30.07.2017
Krbcová Anna
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 815
30.07.2017
Pavlas Ondřej
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 816
30.07.2017
Hejtmánek Adam
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 817
30.07.2017
Boček Boris
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 818
30.07.2017
Skalický Vít
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 820
30.07.2017
Hrušková Zuzana
Ilkyok
CZ – 1 – 821
30.07.2017
Gugh Marek
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 822
30.07.2017
Selicharová Hana
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 823
30.07.2017
Studna Martin
Fénix
CZ – 1 – 824
30.07.2017
Březinová Ivana
Panter
CZ – 1 – 825
30.07.2017
Opičková Šárka
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 826
30.07.2017
Bradáč František
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 827
30.07.2017
Hálek Pavel
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 828
30.07.2017
Štěpo Pavel
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 829
30.07.2017
Macháček Milan
Panter
CZ – 1 – 830
30.07.2017
Faltin Jiří
Sonkal
CZ – 1 – 831
10.12.2017
Fejta Tomáš
Koguryo
CZ – 1 – 832
10.12.2017
Velecký Petr
Opava
CZ – 1 – 833
10.12.2017
Kozel Patrik
Pardubice
CZ – 1 – 834
10.12.2017
Thun Tomáš ml.
Pardubice
CZ – 1 – 835
10.12.2017
Fialka Daniel
Nomo
CZ – 1 – 836
10.12.2017
Mertová Vendula
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 837
10.12.2017
Vařeka Viktor
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 838
10.12.2017
Nguyen Hai Trieu
Nomo
CZ – 1 – 839
10.12.2017
Frenková Martina
Nomo
CZ – 1 – 840
10.12.2017
Hlavatík Marián
Frýdek-Místek
CZ – 1 – 841
10.12.2017
Nguyen Hai Anh
Nomo
CZ – 1 – 842
07.04.2018
Tobolová Tereza
Karviná
CZ – 1 – 843
07.04.2018
Rožboudová Veronika
Třeboň
CZ – 1 – 844
07.04.2018
Chmelíková Karolína
Sonkal
CZ – 1 – 845
07.04.2018
Kroviářová Klára
Karviná
CZ – 1 – 846
07.04.2018
Mullerová Lucie
Karviná
CZ – 1 – 847
07.04.2018
Beránek Michal
Nomo
CZ – 1 – 848
07.04.2018
Bruck Jakub
Brno
CZ – 1 – 849
07.04.2018
Suchý Martin
Brno
CZ – 1 – 850
07.04.2018
Lašťovková Martina
Silla
CZ – 1 – 851
07.04.2018
Ramšáková Renata
Silla
CZ – 1 – 852
07.04.2018
Procházka Pavel
Dangun
CZ – 1 – 853
07.04.2018
Šedina Radek
Silla
CZ – 1 – 854
07.04.2018
Willimetz Daniel
Kerberos
CZ – 1 – 855
20.05.2018
Popov Egor
Sonkal
CZ – 1 – 856
20.05.2018
Makovičková Aneta
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 857
28.07.2018
Pavlas Marek
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 858
28.07.2018
Fialová Anna
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 859
28.07.2018
Snížek Kryštof
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 860
28.07.2018
Meduňová Tereza
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 861
28.07.2018
Vlček Daniel
Gebaek Hosinsool
Cz – 1 – 862
28.07.2018
Komárková Daniela
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 863
28.07.2018
Bartoš Lukáš
Chonji
CZ – 1 – 864
28.07.2018
Veškrna Jan
Sonkal
CZ – 1 – 865
28.07.2018
Máchová Andrea
Třeboň
CZ – 1 – 866
28.07.2018
Jedidi Elen
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 867
28.07.2018
Selichar Petr
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 868
28.07.2018
Křížová Nikol
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 869
28.07.2018
Pavelec Šimon
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 870
28.07.2018
Vondřejc Tomáš
Tongil
CZ – 1 – 871
28.07.2018
Nový Matouš
Panter
CZ – 1 – 872
28.07.2018
Čuhel Petr
Chonji
CZ – 1 – 873
28.07.2018
Dvořáček Petr
Tongil
CZ – 1 – 874
28.07.2018
Makovička Karel
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 875
28.07.2018
Vondřejc Roman
Tongil
CZ – 1 – 876
28.07.2018
Kotlín Miloš
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 877
28.07.2018
Mišovic Matěj
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 878
22.09.2018
Sejkorová Tereza
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 879
22.09.2018
Sahula David
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 880
22.09.2018
Procházka Adam Jiří
Gebaek Hosinsool
CZ – 1 – 881
22.09.2018
Pavelek Lukáš
Opava
CZ – 1 – 882
02.12.2018
Ševčík Kryštof
Třeboň
CZ – 1 – 883
02.12.2018
Dostálová Tereza
Brno
CZ – 1 – 884
02.12.2018
Jaroš Adam
Pedagog
CZ – 1 – 885
02.12.2018
Horáčková Eliška
Brno
CZ – 1 – 886
02.12.2018
Šestáková Šárka
Sonkal
CZ – 1 – 887
02.12.2018
Gros Jaroslav
Narama
CZ – 1 – 888
02.12.2018
Borkovec Pavel
Brno
CZ – 1 – 889
02.12.2018